Mantas Katleris nusivylė negavęs vaidmens toje pačioje scenoje su Jolanta Leonavičiūte (foto, video)

Jau sausio 1-ą dieną Lietuvos kino teatrus pasieks nauja komedija „Tarp mūsų, berniukų…“. Joje kartu su pagrindinius vaidmenis atliekančiais aktoriais nusifilmavo ir žavioji Jolanta Leonavičiūtė. Pasiūlymo naujoje komedijoje suvaidinti patį save sulaukė ir humoristas Mantas Katleris. Tiesa, jis tikėjosi kitokio debiuto kine. Mintimis apie tai ir oficialiu komedijos anonsu jaunas vyras pasidalino savo „Facebook“ paskyroje.

„Kai man paskambino prodiuseriai ir paklausė: „Manteli, ar nori su Leonavičiūte vienam filme nusifilmuot?“, pagalvojau, kad tai bus laimingiausia mano gyvenimo diena… Deja, čia buvo ne visai toks filmas, kokio tikėjausi… Bet vis tiek buvo fun“, – „Facebook“ rašė Mantas Katleris.

Net po įrašu esančiuose komentaruose savo sekėjams jis neatskleidė daugiau detalių apie vaidmenį naujoje komedijoje. Tačiau internautai netruko padaryti išvadą, kad vaidmuo filme „Tarp mūsų, berniukų…“ neabejotinai prisidėjo prie to, kad Mantas Katleris pagaliau susirado merginą. „Visiems dabar aišku, kodėl paną susiradai. Kino žvaigždė“, – rašė jie.

Manto Katlerio debiutas komedijoje „Tarp mūsų, berniukų…“ – jau sausio 1-ą dieną, o anonsą galite pasižiūrėti paspaudę ant šios nuorodos.

Lietuvos kino teatrus sausio 1-ą dieną pasieksianti komedija „Tarp mūsų, berniukų…“ – tai filmas apie keturis draugus, pavargusius nuo darbo, šeimų, žmonų ir net meilužių. Linas (vaidina aktorius Kirilas Glušajevas) negali išsivaduoti iš valdingos žmonos gniaužtų ir jos nesibaigiančių užduočių žaliavalgių restorane. Dar akimirka – pratrūks ir Gediminas (Leonardas Pobedonoscevas), nuo gausybės darbų ir ne visuomet racionalių klientų pavargęs reklamos agentūros vadovas. „Anksčiau tėvai neleido, dabar žmona“, – atsidūsta ir Vytautas (Mantas Vaitiekūnas), atsakomybės slegiamas plastikos chirurgas. Rodos, tik verslininkui Tomui kiek lengviau (Audrius Bružas), bet ir jis jau maišosi tarp meilužių. Todėl jau pats metas nuo visko bėgti – žvejoti į Norvegiją!

Nuotraukose:

– Manto Katlerio įrašas „Facebook“.

– Filmo kūrėjų nuotraukose: akimirkos iš komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ filmavimo aikštelės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles