Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (07.24 – 07.26)

Paskutinis liepos mėnesio savaitgalis kaip ir visados nepristato jokių ypatingų premjerų, todėl senbuviai vis dar jaučiasi kupini jėgų atnešdami savo kūrėjams dar daugiau pelno. Pasibaigęs savaitgalis atnešė kelis naujus pasiekimus ir svarbių barjerų perkopimus kai kuriems filmams, o taip pat parodė, jog Kinijos kino rinka gali ne tik vieną savaitgalį iš eilės dominuoti pasaulyje. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Monstrų medžioklė“ (angl. „Monster Hunt“) – antrąjį savaitgalį iš eilės daugiausiai per savaitgalį užsidirbusiu filmu tampa Kinijos vietinis projektas, kuriam galiausiai pavyko pelnyti daugiausiai užsidirbusio kinų filmo vardą. Juostai pavyko aplenkti kitą Kinijos projektą, 2012 m. pasirodžiusią komediją „Pasiklydę Tailande“, kuri savo laikais sukaupė 201 mln. dolerių. Filmas per praėjusį savaitgalį sugebėjo užsidirbti 47,8 mln. dolerių ir tuo pačiu padidinti savo santaupas iki 217,8 mln. dolerių. Tokiais tempais juostai matyt pavyks ne tik aplenkti šiais metais pasirodžiusius antrus „Keršytojus“ su jų 235,8 milijonais, bet dar ir perkopti 300 mln. dolerių ribą.

„Pakalikai“ (angl. „Minions“) – šį kartą 60 tarptautinių teritorijų studijos „Universal“ animaciniam hitui suteikė 44 milijonus dolerių. Filmukas priartėjo prie pusės milijardo dolerių tarptautinių pajamų ir dabar turi 497 milijonus dolerių. Bendras juostos rezultatas kol kas 759,4 milijonai dolerių, tačiau jau nekyla abejonių apie milijardo dolerių ribos pasiekimą. Filmuko vis dar laukia 7 šalyse, kurių tarpe – Pietų Korėja (liepos 29), Japonija (liepos 31), Italija (rugpjūčio 27) ir Kinija (rugsėjo 13).

„Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) – studijos „Marvel“ naujausias solinis superherojaus projektas šį kartą uždirbo 35,4 milijonus dolerių iš 49 teritorijų. Filmas turėjo 11 naujų premjerų, iš kurių labiausiai krenta į akis pasirodymas Vokietijoje su 5 milijonais dolerių. Bendros filmo pajamos dabar siekia 120 milijonų tarptautinio uždarbio ir 106 milijonai Šiaurės Amerikoje. Bendras rezultatas – 226,4 milijonai dolerių, tačiau premjeros Kinijoje ir Japonijoje leis juostai peržengti 400 milijonų pasaulinių pajamų, kas bus išties gerai šiam mažam debiutantui.

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) – 28,3 milijonais iš 51 teritorijos save lepina studijos „Pixar“ hitas, kuris savo sąskaitoje dabar turi 550,7 milijonus dolerių. 228 milijonai iš jų yra tarptautinių pajamų. Filmukas stabiliai laikosi beveik visose šalyse, todėl iki vasaros galo apie jį tikrai nepamiršime, ypač, kai jo vis dar laukia nemažai premjerų visame pasaulyje. Dosniausiomis teritorijomis tapo Meksika (30 mln.), Australija (22 mln.), Pietų Korėja (21,8 mln.), Prancūzija (20 mln.), Rusija (18,8 mln.), Argentina (16,8 mln.), Brazilija (12,6 mln.) ir Japonija (10,4 mln.).

„Žmogus-blynas“ (angl. „Pancake-Man“) – dar 25,1 milijonais padidino savo uždarbį dar vienas Kinijos hitas apie superdydvyrius. Filmas šiuo metu savo sąskaitoje turi 137,4 milijonus dolerių ir nežada sustoti. Jo laukia 12 premjerų kitose Azijos šalyse, todėl galbūt jam pavyks pasiekti 200 milijonų dolerių ribą.

„Pikseliai“ (angl. „Pixels“) – ne tokie geri reikalai su naujuoju Adamo Sandlerio filmu apie arkadinių kompiuterinių žaidimų perkėlimą į didžiuosius kino ekranus. Filmas iš 56 teritorijų užsidirbo vos 21,4 milijoną dolerių. Panašaus rezultato buvo sulaukta ir tėvynėje, kurioje prieš pasirodant filmui buvo žadamas minimum 40 mln. startas. Juosta dabar turi 49,7 milijonus dolerių, todėl vieninteliu jos gelbėtoju gali tapti Kinijos rinka, kur filmas startuoja rugsėjo 13 dieną. 110 milijonų kainavęs projektas šiuo metu geriausiai pasirodė Meksikoje (3,7 mln.), Brazilijoje (3,1 mln.) ir Argentinoje (2,3 mln.).

„Beždžionių karalius: Didvyris sugrįžo“ (angl. „Monkey King: Hero is Back“) – trečiasis Kinijos hitas, kuris jau antrą savaitgalį dominuoja tarp geriausių savaitgalio filmų, užsidirbo 14,8 milijonų dolerių. Po 17 rodymo dienų, 3D animacinis filmas savo sąskaitoje turi 107,3 milijonus dolerių, kas jam leido tapti daugiausiai užsidirbusiu visų laikų animaciniu filmu Kinijos rinkoje.

„Terminatorius: Genesys“ (angl. „Terminator: Genisys“) – po truputi savo pagreitį mažina naujausias „Terminatorius“, kuris šį sykį susišlavė vos 10,7 milijonų dolerių iš 64 šalių. Filmas peržengė ganėtinai svarbią ribą – 300 milijonų pasaulinio uždarbio. Tėvynėje fantastinis veiksmo trileris turi 85 mln. dolerių, todėl galima teigti, jog ten jis patyrė fiasko. Dabar visos viltys dedamos ne tik į pasaulį, bet ir į Kiniją, kurios rugpjūčio 23 dieną suplanuota premjera ir žiūrovų susidomėjimas galbūt leis išsikapstyti iš bėdų. Pagal prognozes, filmas turėtų užsidirbti mažiausiai 100 milijonų dolerių, todėl, optimistiškai mąstant, filmui galbūt pavyks peržengti 450 mln. galutinių pajamų ribą.

„Popieriniai miestai“ (angl. „Paper Towns“) – pasirodžiusi 34 šalyse, naujoji Johno Greeno knygos ekranizacija sugebėjo uždirbti vos 8 milijonus dolerių ir dabar, tarptautinių šalių dėka, turi 16,1 milijonų. Šiaurės Amerikoje filmo startas irgi ganėtinai silpnas, tačiau atsižvelgus į kuklų biudžetą, galima sakyti, jog juostai nekils problemų su atsipirkimu, nors ji ir nepakartos to, ką padarė 2014 metais kitas rašytojo kūrinio perkėlimas į didžiuosius ekranus. Kol kas filmas savo sąskaitoje turi 30 milijonų dolerių.

„Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) – 63 šalyse vis dar rodomas daugiausiai šiais metais užsidirbęs projektas atnešęs studijai „Universal“ daugiau nei pusantro milijardo dolerių, šį kartą užsidirbo 7,6 milijonus. Filmo sąskaitoje dabar guli 1,542 milijonai dolerių ir likusi premjera Japonijoje, kuri įvyks jau po savaitės.

Ateinantis savaitgalis matomai atneš vienvaldį lyderį, penktąją „Neįmanomą misiją“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“), kurios premjera buvo paankstina dėl naujųjų „Žvaigždžių karų“ premjeros. Tomo Cruise‘o ir jo žinomos franšizės populiarumas dar neatslūgo, todėl galima tikėtis naujų pasiekimų ir, galbūt, rekordų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles