Į penktąją „Svetimo“ dalį sugrįš dar viena žiūrovų numylėtinė

Į penktąją „Svetimo“ dalį sugrįš dar viena žiūrovų numylėtinė

Kai kiekvieną savaitę pasirodo vis daugiau ir įdomesnių naujienų apie penktąją „Svetimo“ (angl. „Alien“) dalį, gali pasidaryti pikta, kad Ridley Scottas atgaivino savo karjerą ir yra pasiryžęs kuo ilgiau neleisti kurti naujo savo žymiosios franšizės tęsinio. Dabar žiūrovų apetitą sužadino originaliojo filmo tęsinio „Svetimi“ (angl. „Aliens“) aktorius Michaelas Biehnas, davęs interviu tinklapiui „Icons of Fright“.

Pasak antrajame franšizės filme Dveiną Hiksą įkūnijęs aktoriaus, į penktąją dalį sugrįš ne tik Sigourney Weaver veikėja Riplė – filme „Svetimi“ Riplės išgelbėta mergaitė Niut turėtų tapti pagrindine naujojo filmo veikėja. Anot M. Biehno, mergaitei filme būtų 27 metai, todėl „Svetimas 5“ gali tapti eiliniu po ilgos pertraukos kuriamu Holivudo tęsiniu, kuriame senieji aktoriai perduoda deglą naujiesiems.

Ir jeigu galvojate, kad Niut į šią istoriją negali būti įtraukta dėl filmo „Svetimas 3“, režisuoto Davido Fincherio, kuriame mergaitė mirė, tuo jau yra pasirūpinta. Neilas Blomkampas, „9-ojo rajono“ (angl. „District 9“) ir būsimasis „Svetimo 5“ režisierius, nusprendė ignoruoti trečiąją ir ketvirtąją franšizės dalis, sugriovusias visą R. Scotto ir Jameso Camerono pastatytą visatą, ir sugrąžinti „Svetimą“ į buvusias aukštumas.

To, tiesa, dar teks palaukti. R. Scottas iki tol turi sukurti antrąją „Prometėjaus“ dalį ir, tikėtina, dar kelis tęsinius, kol leis N. Blomkampui prisiliesti prie naujo „Svetimo“ filmo. Tačiau kai N. Blomkampas šią galimybę gaus, jis yra pasiruošęs sukurti kažką tikrai įsimintino.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles