Atgaivintas kompiuterinių žaidimų serija paremtas „Borderlands“ filmas, kurį režisuos Eli Roth

Atgaivintas kompiuterinių žaidimų serija paremtas „Borderlands“ filmas, kurį režisuos Eli Roth

Praeitą savaitę kino ekranuose startavo klasikinio video žaidimų veikėjo Soniko filmas ir tikriausiai ne sutapimas, kad pasirodžius jo tikrai sėkmingiems finansiniams rezultatams staiga buvo atgaivintos uždelstos žaidimų adaptacijos. Iš mirusiųjų ką tik prisikėlė seniai planuotas populiarios serijos „Borderlands“ filmas. Pirmą kartą jis buvo paskelbtas 2015-ais metais – reakcija į staigiai išaugusį „Pašėlęs Maksas: Įtūžio Kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road) populiarumą, kurio pirmieji filmai buvo pagrindinis įkvėpimas „Borderlands“ post-apokaliptiniam pasauliui. Nuo to laiko, jokių rimtų žinių apie šį projektą nebuvo.

Dar vakar „Borderlands“ žaidimų kūrėjų studijos „Gearbox“ vadovas Randy Pitchfordas nesulaikė entuziazmo ir socialiniuose tinkluose anksčiau laiko paskelbė, kad kelis metus merdėjęs projektas yra atgaivinamas ir reikalai juda staigiai – filmavimai gali prasidėti dar net šiais metais. Taip pat didžioji naujiena yra režisieriaus išrinkimas. Už „Borderlands“ filmą bus atsakingas Eli Roth, kurio reputaciją sudaro itin žiaurūs siaubo filmai kaip „Nakvynės Namai“ (angl. „Hostel“) ar „Kanibalai“ (angl. „Green Inferno“).

Visų „Borderlands“ žaidimų istorijos pagrindinis kabliukas sukasi apie lobių medžiotojų grupę, ieškančią paslėptų ateiviškos kilmės saugyklų, kuriose slepiasi dideli turtai. Šį filmą prodiusuos „Sony“ studijos Žmogaus-Voro bei Venomo filmų prodiuseris Avi Arad, o parašytą istoriją įteikė serialo „Černobilis“ (angl. „Chernobyl“) rašytojas Craigas Mazinas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles