„Šunų salos“ anonsas: naujasis Weso Andersono nuotykis

Vienas išradingiausių šių dienų režisierių Wesas Andersonas grįžta su savo naujausia juosta „Šunų sala“ (angl. „Isle of Dogs“) ir jos pirmuoju anonsu. Tai bus antrasis W. Andersono sukurtas filmas, naudojant sustabdyto kadro (stop-motion) animacijos techniką. Pirmasis toks projektas – 2009 metais pristatyta juosta „Šaunusis ponas Lapinas“ (angl. „Fantastic Mr. Fox“), kuri susilaukė 2 „Oskaro” nominacijų.

Animacinė juosta bus apie berniuko kelionę ieškant savo šuns, kuris kartu su visais Megasakio miesto šunimis buvo ištremtas į šiukšlyną, arba kitaip – Šiukšlių salą. Prie šio projekto tradiciškai prisijungs aktoriai Billas Murray‘us, Jeffas Goldblumas, Tilda Swinton, Frances McDormand, Bobas Balabanas ir Edwardas Nortonas. Filmuke girdėsime ir naujų balsų, kadangi su W. Andersonu padirbėti sutiko Bryanas Cranstonas, Scarlett Johansson, Yoko Ono, Courtney B. Vance‘as, Kunichi Nomura, Harvey‘is Keitelis, Akira Ito, Greta Gerwig ir Lievas Schreiberis.

Vieni iš animacinio filmo platintojų „Fox Searchlight Pictures“ nusprendė jau dabar pareklamuoti šią juostą ir štai kokias mintis savo pranešime išdėstė „Fox Searchlight Pictures“ vadovai S. Gilula ir N. Utley: „Wesas Andersonas yra vienas talentingiausių šios kartos kino kūrėjų. Gebantis rašyti sumanius ir neįprastus scenarijus, o vėliau juos paversti unikaliomis kino juostomis jis yra ne vien tik išskirtinis režisierius, o kartu ir žmogus mažinantis atotrūkį tarp nepriklausomo kino ir Holivudinių hitų. Esame sujaudinti, jog vėl turėsime galimybę pakeliauti po naujausią, Weso Andersono vaizduotės pasaulį.“

„Šunų sala“ kino teatruose debiutuos 2018 metų kovo 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles