Disnėjaus „Liūtas Karalius“ bus perkurtas, paskelbta, kas įgarsins veikėjus

Disnėjaus „Liūtas Karalius“ bus perkurtas, paskelbta, kas įgarsins veikėjus

1994-ųjų klasika „Liūtas Karalius“ atgimsta iš naujo. Tik šį kartą su visiškai kita komanda – filmą režisuos Jon Favreau, o veikėjus įgarsins vieni žymiausių pramogų pasaulio žvaigždžių. Tarp jų ir tokie vardai kaip Seth Rogen ir Beyonce. Pasitelkiant pačias naujausias audiovizualines technologijas, kompanija Disney Live Action prikels visų taip mylėtus herojus naujam gyvenimui.

Afrikos savanoje karaliauja liūtai, o ekranuose karaliaus Donald Glover, kaip Simba. Beyonce vaidins Simbos simpatiją Nalą, o Simbos tėvą karalių Mufasą įgarsins tas pats aktorius, tai daręs ir 1994-aisiais – James Earl Jones. Įkūnyti Simbos piktadarį dėdę buvo pakviestas Chiwetel Ejiofor, o Alfre Woodard atliks Simbos mamos Sarabi vaidmenį. Jaunasias Simbos ir Nalos versijas įgarsins JD McCrary ir Shahadi Wright Joseph. Žinoma, kiekvienai karalystei reikia patikimų patarėjų. John Kani vaidins išmintingąjį babuiną Rafiki, o gerai žinomas laidų vedėjas ir aktorius John Oliver įgarsins ragasnapį Zazu, karaliaus Mufasos ištikimąjį patarėją. Nepamirškime ir vienų įsimintiniausių filmo veikėjų – Pumbos ir Timono. Juos įkūnyti patikėta Sethui Rogenui ir Billy Eichner. O tris piktasias hienas, bandžiusias įvykdyti nedorus Simbos dėdės Rando kėslus, vaidins Florence Kasumba, Eric Andre ir Keegan-Michael Key.

Panašu, kad su vizualiniais efektais filme bus padirbėta iš peties. Suburtai efektų komandai vadovaus Rob Legato, laimėjęs Oskarus už savo efektus filmuose „Džiunglių Knyga“(angl. „The Jungle Book“), „Hugo“ ir „Titanikas“. Taip pat komandoje yra ir Andrew R. Jones, taip pat laimėjęs Oskarus už „Džiunglių Knygą“, „Avatarą“ ir „Pasaulinį karą Z“(angl. „World War Z“), bei Adam Valdez, kuręs efektus „Žiedų Valdovo“ filmams. Filmo įgarsinimui pasirinktas žymusis Hans Zimmer.

Filmo siužetas keičiamas nebus, tad jokių siurprizų turbūt tikėtis nereiktų, tačiau tikrai įdomu pamatyti, kaip istorija atrodys naujai ir su naujais balsais. O kino ekranus ji pasieks 2019-ųjų liepos 19-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles