Pamela Anderson ištiesė pagalbos ranką „Gelbėtojams“

Pamela Anderson ištiesė pagalbos ranką „Gelbėtojams“

Filmo „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“) aktorių kolektyve ką tik įvyko labai rimtas ir malonus papildymas. Prie projekto prisijungė legendinė Pamela Anderson, kuriai teks suvaidinti ganėtinai svarbų vaidmenį. Apie tai savo Twitter paskyroje pranešė pagrindinio vaidmens atlikėjas Dwayne‘as „Uola“ Johnsonas.

„Ji pristatė pasauliui Keisę Džei Parker, kuri tapo viena populiariausių savo laikų herojų viename iš populiariausių visų laikų televizijos šou. Su malonumu sveikinu (kaip visada nuostabią) Pamelą Anderson „Gelbėtojų“ kolektyve. Mes nesugebėtume nufilmuoti šios juostos be tavęs. Sveika atvykusi namo. Tavo dalyvavimas – tai įkvėpimas visiems mums.“, – savo Twitteryje rašė Dwayne‘as Johnsonas, kuris prikabino šį įrašą prie nuotraukos su juo ir Pamela Anderson.

Aktorė tapo antruoju originalaus šou dalyviu, kuriam patikėtas vaidmuo būsimame perdirbinyje. Pirmuoju tapo Davidas Hasselhoffas, kuris jau kažkurį laiką filmuojasi šiame filme. Juostoje taip pat vaidina Zacas Erfonas, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Priyanka Chopra ir kiti.

Filmas kino ekranus pasieks kitų metų gegužės mėnesį. Jeigu jis bus sėkmingas, studija „Paramount“ pasiryžusi sukurti tęsinį, o galbūt ir iškepti visai naują kino frančizę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles