L. DiCaprio nebevaidins biografinėje dramoje apie Steve‘ą Jobsą

L. DiCaprio nebevaidins biografinėje dramoje apie Steve‘ą Jobsą

Kino studijos „Sony“ ir režisieriaus Danny‘io Boyle‘o projektas apie „Apple“ kompanijos įkūrėją Steve‘ą Jobsą patyrė stiprų smūgį. Po ilgų kalbų aktorius Leonardo DiCaprio atsisakė vaidinti filme ir apskritai kuriam laikui atsisako vaidinti.

Nors aktorius ir buvo žadėjęs, kad nusifilmuos juostoje po to, kai baigs darbus naujausiame Alejandro Gonzalezo Inarritu darbe „The Revenant“, jis staiga apsigalvojo ir, po minėtojo projekto, nusprendė pailsėti nuo vaidybos, greičiausiai užsiimdamas Jungtinių Tautų ambasadoriaus veiklomis.

Filmas apie Jobsą yra be galo laukiamas projektas nuo Walterio Isaacsono knygos pasirodymo pradžios. Pagal knygą scenarijų filmui parašė Aaronas Sorkinas, anksčiau rašęs scenarijus filmams „Socialinis tinklas“ (angl. „Social Network“), „Žmogus pakeitęs viską“ (angl. „Moneyball“), „Čarlio Vilsono karas“ (angl. „Charlie Wilson‘s War“) ir kt.

Tačiau, nors projektas ir yra labai laukiamas, nuo pat paskelbimo pradžios jis susidūrė su nemažai nesklandumų. Pirmiausia – filmą turėjo režisuoti Davidas Fincheris, tačiau dėl nesusitarimų dar šių metų balandį režisierius atsisakė filmuoti juostą. Na, o dabar filmą palieka ir pagrindinio vaidmens atlikėjas.

Kadangi L. DiCaprio atsisakė filmuotis, į jo vietą jau yra numatyti keli kiti kandidatai. Studijos teigimu, pagrindinį veikėją turi atlikti A lygio žvaigždė, todėl taikomasi į ankstesnius kandidatus rolei – Christianą Bale‘ą, Mattą Damoną, Beną Afflecką ir Bradley‘į Cooperį.

Vienas kandidatų jau kaip ir atkrenta – Benas Affleckas. Tai yra todėl, kad jis, kaip pranešėme, sutiko vaidinti samdomą žudiką juostoje „Buhalteris“ (angl. „The Accountant“). Labiausiai tikėta, kad rolę gaus C. Bale‘as, kuris buvo pirmasis ankstesnio režisieriaus, Davido FIncherio, pasirinkimas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles