Filmo „Anabelė“ aktorė Annabelle Wallis: nuo siaubo apimtos jaunos mamos iki raudonojo kilimo karalienės

Lietuvos kino teatrus pagaliau pasiekė ilgai lauktas įspūdingas siaubo filmas „Anabelė“, kuriame žiūrovai išvys jaunos šeimos, netikėtai atsidūrusios apsėstos lėlės gniaužtuose, pasakojimą. Sutuoktinius įkūnijo amerikietis Wardas Hortonas ir Anglijos aktorė Annabelle Wallis, šią savaitę sužibėję Holivude vykusioje filmo premjeroje.

Visų žvilgsniai puošnaus vakaro Los Andžele esančiame TCL kinų teatre metu krypo į 30-metę A.Wallis. Nors filme „Anabelė“ jai teko išsigandusios nėščiosios, o vėliau jaunos mamos rolė, renginio metu ji tiesiog spinduliavo grožį bei pasitikėjimą savimi ir atrodė itin elegantiška. Aktorė pasirinko sidabrinę, ilgą, Giorgio Armani kurtą šilko suknelę, išryškinusią puikią jos figūrą.

Filmo „Anabelė“ Holivudo premjeros nuotraukas pamatyti galite čia.

Bateliai – pomėgis ir silpnybė

Filmo „Anabelė“ premjeros metu A.Wallis pasirinko italų dizainerio Giusepe Zanotti batelius. Ji ypač daug dėmesio skiria savo avalynei ir mėgsta pasipuikuoti nauju apavu. Aktorė nebijo improvizuoti – jos batų spintoje ne tik klasikiniai bateliai, bet ir klumpaitės su gyvūnų kailio raštais bei margaspalviai sportbačiai. Žvilgtelėti į A.Wallis mėgstamus batelius galima apsilankius jos „Instagram“ paskyroje, kur šviesiaplaukė noriai dalinasi savo gyvenimo akimirkomis.

A.Wallis, nors ir negali pasigirti dešimtimis ryškių rolių kine, niekuomet nepristinga kvietimų naujiems vaidmenims bei aktyviai filmuojasi televizijos serialuose. Ji yra susitikinėjusi su aktoriumi ir muzikantu Jaredu Leto, o internete gausu romantiškų ir šmaikščių poros nuotraukų. Tiesa, abu jie apie asmeninį gyvenimą su žiniasklaida nesikalba, tad iš tiesų nežinia, ar prieš porą metų gerbėjų noriai aptartas tariamas romanas išties įvyko.

Akies krašteliu filme „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) matyta šiurpi lėlė Anabelė atkeliauja į kino teatrus, kad papasakotų krauju pažymėtą savo istoriją. Naujojoje, siaubo žanro virtuozo Jameso Wano prodiusuotoje juostoje „Anabelė“ žiūrovai išvys, kaip po satanistų išpuolio lėlę apsėsdusios piktosios jėgos terorizuoja jauną šeimą.

Prieš „Išvarymą“ buvo tik ji – Anabelė. Piktavalės dvasios šėlsmą Lietuvos siaubo mėgėjai jau gali išvysti kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles