Lady Gagos sužadėtinis bando išsikovoti vietą po saule: kino teatruose – naujausias jo filmas

Lady Gagos sužadėtinis bando išsikovoti vietą po saule: kino teatruose – naujausias jo filmas

Popmuzikos žvaigždės Lady Gaga sužadėtinis Tayloras Kinney tikriausiai geriau žinomas dėl draugystės su atlikėja, nei savo aktoriaus karjeros. Tačiau viskas gali pasikeisti, nes kritikai liaupsina jo naująjį vaidmenį siaubo filme „Demonų miškas“. Lietuvos kino teatruose jis pasirodys jau sausio 8-ąją.

T. Kinney ir Lady Gaga susižadėjo šių metų vasarį. Kada vyks jų vestuvės – kruopsčiai slepiama. Aktorius ne viename interviu minėjo, jog pasaulis apie jųdviejų priesaiką prieš Dievą sužinos tik po jųdviejų šventės.

Paties aktoriaus karjera toli gražu nesiklosto taip, kaip jo garsios mylimosios. Pradėjęs karjerą kaip serialų aktorius, jis pasirodė „CSI: Niujorkas“, „Kaulai“, „Vampyro dienoraščiai“, „Kastlas“. Vėliau jį į savo komandą pakvietė ir „Oskarais“ apdovanota „Taikinys #1“ komanda. Tačiau panašu, kad tinkamo dėmesio T. Kinney sulauks tik 2016-aisiais, kai kino teatruose pasirodys filmas „Demonų miškas“.

Siaubo juosta pasakos istoriją apie prie japonams švento Fudžijamos kalno besiglaudžiantį Aokigaharos mišką, kuris jau kurį laiką yra tapęs bene populiariausia šalyje savižudžių vieta. 2010 metais čia nusižudė 57 žmonės, o Japonijos vyriausybė ėmė slėpti šią statistiką, kuri galimai padrąsindavo kitus gyvenimu nusivylusius tautiečius.

Kraują stingdanti istorija „Demonų miškas“ Lietuvos kino teatrus pasieks sausio 8 dieną.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles