Karaliaus Artūro legenda nepasirodys 2016 metais

Karaliaus Artūro legenda nepasirodys 2016 metais

Kino studija „Warner Bros.“ pakeitė savo būsimo filmo „Apvaliojo stalo riteriai: Artūras“ (angl. „The Knights of Roundtable: Arthur“) premjeros datą. Filmą, kurį režisavo kultinis britų kino kūrėjas Guy Ritchie nepasirodys 2016 metais, kaip buvo planuojama anksčiau. Filmas iš 2016 m. liepos 22 dienos buvo nukeltas į 2017 m. vasario 17 dieną.

Kodėl įvyko toks datos pasikeitimas, nepranešama. Tačiau tikėtina, jog tai buvo padaryta dėl to, kad filmas išvengtu konkurencijos su trečiąja „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek: Beyond“) dalimi, kuri irgi turi pasirodys liepos 22 dieną. Dabar G. Ritchie filmo konkurentais taps trečioji „Bėgančio labirinte“ (angl. „The Maze Runner“) dalis ir 2015 m. finansinio hito „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) pratęsimas.

G. Ritchie filmas buvo paremtas rašytojo Thomaso Melory romanu „Karaliaus Artūro mirtis“, kuris buvo išleistas XV a. pabaigoje. Romane buvo surinktos visos legendos apie karalių Artūrą, o taip pat ir jų vėlesnės interpretacijos, kurias buvo galima sutikti viduramžio prancūzų ir britų riterių romanuose.

Karaliaus Artūro vaidmenį atliko žinomas iš serialo „Anarchijos vaikai“ (angl. „The Sons of Anarchy“) aktorius Charlie‘is Hunnamas. Jam į pagalbą atėjo Jude‘as Law, Ericas Bana, Freddy‘is Foxas ir kt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles