Piratai išplatino svarbiausių 2015 m. filmų kopijas internete iki jų premjerų

Piratai išplatino svarbiausių 2015 m. filmų kopijas internete iki jų premjerų

Neapkenčiamiausi pasaulyje žmonės, intelektualinių nuosavybių vagys – internetiniai piratai išplatino internete svarbiausių 2015 m. filmų nelegalias kopijas skirtas Kino meno ir mokslo akademijos atstovams ir kitiems svarbiems kino pasaulio žmonėms. Apie tai skelbia portalas „Variety“.

Tarp išplatintų filmų puikuojasi ir Quentino Tarantino naujausias filmas „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“), kurio premjera JAV įvyks tik šį penktadienį, tai yra gruodžio 25 dieną.

Lygiai tokia pati situacija pasiekė ir ilgai saugotą Alejandro Gonzaleso Inarritu vesterną „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“), kuris taip pat turėjo pasirodyti ribotame tiraže per šias Kalėdas.

Už viso šio incidento stovi hakerių grupuotė „Hive-CM8“, kuri įsilaužė į saugomus serverius. Juose gulėjo DVDScreenerio kokybės kopijos skirtos įvairiausioms kino organizacijoms. Per 24 valandas nuo filmo „Grėsmingasis aštuonetas“ pasirodymo internete, jis buvo atsisiustas virš 500 tūkstančių kartų.

Taip pat interneto piratai išplatino „Krydą“ (angl. „Creed“), „Kerol“ (angl. „Carol“) „Gerąjį dinozaurą“ (angl. „The Good Dinosaur“) ir kitus svarbius projektus pretenduojančius į įvairiausius prestižinius apdovanojimus.

Tokie filmų nutekinimai dažnai kainuoja kino studijoms labai daug pinigų, nes filmai vėliau sunkiai atmuša savo biudžetus, kas kartais priverčia kai kuriuos kino kūrėjus užbaigti savo karjeras dėl juostų komercinių nesėkmių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles