Carrie Fisher „Žvaigždžių karuose“ nebus atkuriama skaitmeniniu būdu

Carrie Fisher „Žvaigždžių karuose“ nebus atkuriama skaitmeniniu būdu

Praėjus vos kelioms savaitėms po aktorės Carrie Fisher mirties (aktorė mirė 2016 m. gruodžio 27 d.) iškilo klausimas, ar „Lucasfilm“ studija ruošiasi skaitmeniniu būdu atkurti jos vaidintą Lėją Organą kituose „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) epizoduose. Šiandien jau žinomas oficialus studijos atsakymas. „Lucasfilm“ išplatino oficialų pranešimą, kuriuo patvirtino, jog neketina to daryti.

„Esant normaliai situacijai, mes neatsakinėjame į spaudos ar fanų iškeltas hipotezes, tačiau šįkart norėtume atsakyti į konkretų gandą. Norime užtikrinti savo gerbėjus, kad „Lucasfilm“ nesvarsto galimybės skaitmeniniu būdu atkurti Carrie Fisher vaidintos princesės (ar generolės) Lėjos Organos.

Carrie Fisher visada buvo, yra ir bus „Lucasfilm“ šeimos dalis. Ji buvo mūsų princesė, mūsų generolė ir, visų pirma, mūsų draugė. Jos netektis mums visada išliks skaudi. Mes branginame jos atminimą ir jos palikimą – princesę Lėją, ir mes visada atiduosime savotišką duoklę tam, ką ji įnešė į „Žvaigždžių karų“ visatą“.

„Lucasfilm“ atstovas spaudai patvirtino, kad C. Fisher nebus atkurta nei kaip princesė, nei kaip generolė. Taigi, nei VIII ar IX epizoduose, nei „Žvaigždžių karų“ priešistorės filme apie Haną Solo, kurio premjera numatyta 2018 m., skaitmeninės C. Fisher neišvysime. Aktorė baigė filmuotis visose VIII epizodo scenose (kino sales šis filmas pasieks šių metų gruodžio 15 d.), tačiau buvo planuojamas jos reikšmingas pasirodymas IX epizode, todėl „Lucasfilm“ scenaristai privalės skubiai keisti būsimo filmo scenarijų, atsižvelgdami į tai, kad Lėjos jame jau nebebus.

Tačiau tai neturi jokios įtakos princesės Lėjos pasirodymui pačioje šalutinio epopėjos projekto „Šelmis – 1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“) pabaigoje, kur ją suvaidino Ingvild Deila, kurios išvaizda buvo pataisyta skaitmeniniu būdu taip, kad ji taptų kuo panašesnė į 1977 m. C. Fisher. Gubernatorius Tarkinas (akt. Peter Cushing) taip pat buvo atkurtas pasitelkiant specialiųjų efektų magiją. Panašu, kad šis metodas ateityje bus taikomas vis dažniau ir dažniau – ar bent jau toks klausimas bus vis dažniau ir dažniau keliamas mirus aktoriams, vaidinantiems kultinius personažus.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles