Pirmajame „Amerikietiško snaiperio“ anonse Bradley‘is Cooperis negailestingai žudo priešus

Pirmajame „Amerikietiško snaiperio“ anonse Bradley‘is Cooperis negailestingai žudo priešus

Studija „Warner Bros.“ šiandien pristatė pirmąjį, ilgai laukto, legendinio režisieriaus Clinto Eastwoodo sukurto filmo „Amerikietiškas snaiperis“ anonsą, kuriame didesnį vaidmenį skyrė aktoriaus Bradley‘io Cooperio vaidinamo personažo pristatymui.

Tai filmas, paremtas tikra istorija, kurią jau kelis metus iš eilės Holivudas bando iškelti į paviršių, tačiau vis nesėkmingai. Pirmiausia, filmą turėjo režisuoti Stevenas Spielbergas, kuris ir buvo atsakingas už pirmąjį juostos scenarijų, tačiau galiausiai atsisakė. Būsimu filmu prieš kelis metus susidomėjo Bradley‘is Cooperis, todėl studija neprarado vilties, jog projektas išvys dienos šviesą. Po ilgų derybų ir filmavimosi metų kitose juostose, aktorius galiausiai rado laisvą langą savo itin užpildytame grafike ir suvaidino liūdnai pagarsėjusį amerikiečių snaiperį Krisą Kailą.

Filme bus papasakota itin detali Kailo biografija, kurios metu žiūrovai keturis kartus atsidurs Irake ir pamatys visus šio snaiperio veiksmus – jo santykius su šeima, meilę žmonai ir vaikams, patriotizmo jausmą savo šaliai ir norą pasitraukti iš tarnybos. Vyras buvo nušautas per vienas pratybas dar pačiame jėgų žydėjime.

Akivaizdu, kad studija su šiuo projektu nori siekti Oskarų, todėl filmo premjera buvo paankstinta ir dabar juosta pasirodys gruodžio 25 dieną Šiaurės Amerikoje. Tai jau antras režisūrinis Clinto Eastwoodo projektas šiais metais. Visai neseniai buvo galima pamatyti biografinę dramą apie legendinę grupę „Vaikinai iš Džersio“, kuri, deja, kritikų ir žiūrovų nebuvo priimta palankiai.

Kada „Amerikietiškas snaiperis“ pasirodys Lietuvoje kol kas neaišku, tačiau numanome, jog apdovanojimų sezono įkarštyje šis filmas tikrai pasieks mūsų šalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles