Atskleistas trečiojo „Ernio“ filmo pavadinimas ir plakatas

Atskleistas trečiojo „Ernio“ filmo pavadinimas ir plakatas

Likus vos pusmečiui iki trečiosios „Ernio“ (angl. „Wolverine“) dalies apie patį filmą yra žinoma ypač mažai. Trečiadienį filmo režisierius Jamesas Mangoldas bei juostos žvaigždė Hugh Jackmanas pagaliau atskleidė keletą juostos paslapčių.

Svarbiausia jų – filmo pavadinimas yra „Loganas“ (angl. „Logan“). Loganas yra dažnai Ernio vartojamas slapyvardis, todėl pats pavadinimas daug paslapčių neišduoda. Visgi jis patvirtina tam tikrus spėjimus apie tai, koks bus filmo siužetas.

Jau seniau buvo spėjama, kad juosta bus populiariojo „Marvel“ komikso „Senasis Loganas“ (angl. „Old Man Logan“) adaptacija. Su projektu susiję žmonės jau anksčiau atskleidė, kad filmo veiksmas vyks ateityje, ir nors oficialiai tai nebuvo patvirtinta, panašu, kad viskas krypsta link to, jog istorija išties bus paremta „Senojo Logano“ komiksu. Jame yra pasakojama apie ateitį, kurioje Ernis yra bene vienintelis gyvas likęs superherojus po to, kai visus kitus nužudo blogiečiai.

H. Jackmanas taip pat atskleidė ir filmo plakatą, kurį galite pamatyti apačioje.

Jau tapo vieša paslaptimi, kad „Loganas“ H. Jackmanui ir Profesorių X įkūnijančiam Patrickui Stewartui taps paskutiniuoju filmu „Iksmenų“ franšizėje. Abu aktoriai joje vaidina nuo pat pirmosios „Iksmenų“ dalies, pasirodžiusios 2000 metais. Juostoje taip pat pasirodys aktoriai Boydas Holbrookas ir Stephenas Merchantas.

„Loganas“ į kino teatrus atkeliaus 2017 m. kovo 3 d.

Filmo „Loganas“ plakatas

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles