Pirmasis „Patriotų dienos“ anonsas tyliai pagerbia atakos Bostone aukas

Jei šį mėnesį lankėtės kino teatruose, turbūt pastebėjote, kad Holivudas pamilo filmus, sukurtus pagal neseniai nutikusius įvykius, tokius kaip „Stebuklas virš Hadsono“ (angl. „Sully“), „Snowdenas“ bei „Liepsnojantis horizontas“ (angl. „Deepwater Horizon“). Greitai prie jų prisijungs dar vienas.

Trečiadienį pasirodė pirmasis filmo „Patriotų diena“ (angl. „Patriots Day“) anonsas. Juostoje bus pasakojama apie 2013 metų balandį nutikusią tragediją, kuomet Bostono maratono metu buvo susprogdintos dvi bombos. Įvykio metu trys žmonės žuvo ir daugiau nei 200 buvo sužeisti. „Patriotų dienos“ siužetas suksis apie įvykio pasekmes bei bandymus surasti teroro aktą įvykdžiusius žmones.

Anonse pats siužetas nėra atpasakojamas, tačiau jis yra persmelktas patriotiškos muzikos ir žuvusiuosius pagerbiančios tylos. Ištrauka nežada veiksmo filmo, labiau susikoncentruojanti į įvykio vietoje atsidūrusius policininkus, tačiau tikėtina, kad kūrėjai pademonstruos ir pavojingąsias situacijas, kurių metu buvo sugauti teroristai.

Filme pasirodys daugybė talentingų žmonių, tarp kurių bus Markas Wahlbergas, Johnas Goodmanas, Michelle Monaghan, J.K. Simmonsas ir Kevinas Baconas.

Juostos režisierius – kito nesenus įvykius ekranizavusio filmo „Liepsnojantis horizontas“ kūrėjas Peteris Bergas. Projektas kino teatrus pasieks sausio 13 d.

Verta paminėti, kad „Patriotų diena“ nebus vienintelis kitąmet pasirodysiantis filmas apie Bostono ataką. Juostoje „Stipresnis“ (angl. „Stronger“), pasakosiančioje apie bombos suluošintą vyrą, vaidins Jake‘as Gyllenhaalas ir Tatiana Maslany.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles