Alainas Delonas negaus žvaigždės Holivudo šlovės alėjoje

Alainas Delonas negaus žvaigždės Holivudo šlovės alėjoje

Rugpjūčio 10 d. leidinys „Paris Match“ pranešė, kad prancūzų kino legenda aktorius Alainas Delonas garsiojoje Holivudo šlovės alėjoje atidengs savo žvaigždę. Ceremonija numatoma kovo mėnesį, prieš 2022 m. Oskarų apdovanojimus, o A. Deloną į ją turėtų atlydėti jo vaikai Anthony’is, Anouchka ir Alainas-Fabienas.

Tarp 2600 žvaigždžių Holivudo šlovės alėjoje yra vos 20, kuriomis pagerbti kino menui nusipelnę Prancūzijos piliečiai, tarp jų – Jeanas Renoiras, Michèle Morgan ir Mauricas Jarre’as. Naujausia žvaigždė, susijusi su Prancūzija, buvo atidengta armėnų kilmės prancūzų dainininkui, kompozitoriui ir aktoriui Charlesui Aznavourui, savo žvaigždės Holivudo šlovės alėjoje sulaukusiam 2017 m. – visai nedaug likus iki mirties.

2019 m. Kanuose A. Delonui už viso gyvenimo nuopelnus buvo įteikta Garbės palmės šakelė. Tad vardinė žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje taip pat gražiai vainikuotų filmuose „Saulės nudeginti“ (pranc. „Plein soleil“, 1960 m.), „Leopardas“ (it. „Il gattopardo“, 1963 m.) ir „Ponas Kleinas“ (pranc. „Monsieur Klein“, 1976 m.) nepamirštamus vaidmenis sukūrusio 85-erių metų amžiaus aktoriaus karjerą.

Anot „Paris Match“, be A. Delono kandidatūros gauti žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje taip pat svarstyta amerikiečių aktorė Carrie Fisher. Tiesa, tai būtų pomirtinis įvertinimas.

Vis tik kad ir kaip gražiai tai beskambėtų, jau kitą dieną Holivudo šlovės alėjos komiteto atstovė Ana Martinez griežtai paneigė „Paris Match“ išplatintą informaciją, paskelbdama įrašą „Twitter“ socialiniame tinkle: „Tai netiesa, jis [A. Delonas] niekada nebuvo nominuotas. Mes galėtume svarstyti prašymą, jei toks būtų oficialiai pateiktas, tačiau to nebuvo padaryta. Esu nustebusi, kad „Paris Match“ parašė prieš tai nesusisiekę su mumis ir negavę patvirtinimo“.

Taigi, galima suprasti prancūzų norą matyti kuo daugiau savo tautiečių pavardžių Holivudo šlovės alėjoje, tačiau kol kas paskutiniu prancūzu (ar beveik), gavusiu žvaigždę ten, išlieka C. Aznavouras.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles