Ponas Grėjus antroje „Penkiadešimt pilkų atspalvių“ dalyje parodys savo pasididžiavimą

Ponas Grėjus antroje „Penkiadešimt pilkų atspalvių“ dalyje parodys savo pasididžiavimą

Erotinės dramos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) pagrindinio vaidmens atlikėjas Jamie‘is Dornanas filmo tęsinyje turės parodyti savo pasididžiavimą. Apie tai „BravoTV“ duodama interviu pranešė Grėjaus meilės objekto atlikėja Dakota Johnson.

„Galbūt po šio komentaro turėsiu problemų, tačiau pasistengsiu, jog jis pasirodytų visiškai nuogas sekančiame filme. Manau, jog visos merginos nori pamatyti pono Dornano lytinį organą. Mes turime dėl to organizuoti kažkokį judėjimą, gerą kampaniją arba kažką panašaus“, – pasakė aktorė.

Filmo „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ (angl. „Fifty Shades Darker“) scenarijų ruošia pati E.L. James su Nialu Leonardu ir Jamesu Foley‘iu. Pastarasis dar ir režisuos filmą po to, kai iš projekto dėl nesusitarimų su rašytoja pasitraukė pirmtako kūrėja Sam Taylor-Johnson.

Pirmoji dalis kino ekranuose pasirodė 2015 m. vasario mėnesį. Filmui nepakenkė neigiama kino profesionalų kritika. Juosta visame pasaulyje užsidirbo beveik 600 milijonus dolerių ir tapo vienu iš pačių pelningiausių praeitų metų kino projektų.

Tęsinyje be Jamie‘io Dornano ir Dakotos Johnson pamatysime Ritą Orą, Kim Bassinger, Maxą Martinį, Luke‘ą Grimesą ir kt. aktorius.

Juostos premjera numatyta 2017 metų vasario 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles