J.J. Abramsas – naujasis devintosios „Žvaigždžių karų“ dalies režisierius

J.J. Abramsas – naujasis devintosios „Žvaigždžių karų“ dalies režisierius

„Disney“ studija antradienį oficialiai paskelbė, kad J.J. Abramsas pakeis Coliną Trevorrow ir režisuos bei devintąją „Žvaigždžių karų“ dalį.

Filmas turės ir naują scenarijų, kuri J.J. Abramsas rašys kartu su „Argo“ ir „Teisingumo lygos“ scenaristu Chrisu Terrio.

Ši naujiena paskelbta praėjus vos savaitei po to, kai C. Trevorrow buvo atleistas kaip minėtojo filmo režisierius. Nors pagrindinės detalės vis dar lieka neaiškios, panašu, kad „Disney“ bei „Lucasfilm“ kompanija, vedama vadovės Kathleen Kennedy, nepatiko „Juros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) režisieriaus bandymai pernelyg nukrypti nuo tradicinės „Žvaigždžių karų“ filmų formulės.

Tuo tarpu J.J. Abramsas jau yra patikrintas pasirinkimas. Būtent jis režisavo 2015 metais naują „Žvaigždžių karų“ trilogiją pradėjusį filmą „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), tapusį trečiu pagal pelningumą visų laikų filmu. Juosta buvo priimta itin palankiai, nors sulaukė nežymios kritikos dėl to, kad pernelyg priminė 1977 m. pasirodžiusią pirmąją franšizės dalį.

Akivaizdu, kad „Lucasfilm“, pakeisdami jau ne pirmą režisierių, akylai stebi savo kūrybinį procesą, todėl galima tikėtis, kad J.J. Abramsas į pirmos naujosios trilogijos dalies kritiką atsižvelgs. Kol kas jis vis dar išlieka žymiausiu bei patikimiausiu didelių filmų režisieriumi šių dienų Holivude ir šį titulą išlaikys iki pat devintosios dalies pasirodymo 2019 m. žiemą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles