Siaubo juostos „Tas“ kūrybinė grupė atskleidė ką išvysime tęsinyje – „Tas 2″

Siaubo juostos „Tas“ kūrybinė grupė atskleidė ką išvysime tęsinyje – „Tas 2″

Kino kompanija „New Line Cinema“ dar neuždegė žalios šviesos siaubo tęsinio „Tas 2“ (angl. „It 2“) kūrimui, bet įvairios kalbos netyla, o žinant kaip puikiai kino teatruose debiutavo pirmoji „Tas“ dalis – žalia šviesa tik formalumas. Tuos, kurie dar nespėjo peržiūrėti naujosios, Stepheno Kingo novelės adaptacijos, norėčiau įspėti, jog šiame tekste bus atskleistos pirmosios filmo dalies siužeto detalės.

Dar prieš pasirodant pirmajai „Tas“ daliai buvo paskelbta, jog bus kuriamas ir filmo tęsinys, kuriame istorija vėl pasakos apie draugų būrį pasivadinusį „Nevykėlių klubu“ ir apie Derio miestą terorizuojantį klouną Penivaizą (angl. „Pennywise“). Režisierius Andy Muschiettis duodamas interviu žurnalui „Entertainment Weekly“ atskleidė, jog jis tikisi 2 dalį pradėti filmuoti jau 2018 metais. Režisierius taip pat patvirtino, jog antroje dalyje siužetas koncentruosis į užaugusius „Nevykėlių klubo“ narius, bet aktoriai suvaidinę vaikų personažus irgi sugrįš. Būtent dėl to A. Muschiettis nori pradėti filmavimo darbus kaip galima greičiau, nes vaikai auga, o norint išlaikyti filmo autentiškumą, filmavimo darbų atidėlioti nevalia.

Režisierius nevengė papasakoti savo vizijos, kaip kai kurie „Nevykėlių klubo“ personažai atrodys užaugę. Štai ką jis papasakojo apie Maiko Hanlano personažą, kurį suvaidino Chosenas Jacobsas: „Maniškė Maiko versija kiek skirsis nuo knygos, ji bus tamsesnė. Aš noriu jį padaryti tuo personažu, kuris suburs visą draugų kompaniją iš naujo, bet pasilikimas Derio mieste jam bus kainavęs daug. Aš noriu, kad jis būtų narkomanas. Bibliotekos narkomanas. Tie 30 metų, kuriuos jis bus praleidęs vietinėje bibliotekoje rinkdamas informaciją apie Penivaizą bus jam išėję ne į gerą.“

Kol filmo režisierius dalinasi savo idėjomis, o gerbėjus pasiekia geros žinios dėl aktorių ir kūrybinės grupės sugrįžimo filmo tęsiniui, belieka tikėtis, jog tikslesnių datų ir naujienų sulauksime netrukus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles