Jaredas Leto apakino save, kad pasiruoštų vaidmeniui

Jaredas Leto apakino save, kad pasiruoštų vaidmeniui

Įvairūs drastiški aktorių veiksmai, kad pasiruoštų vaidmeniui, po truputį tampa kasdienybe. Ne kartą ekspermentuoti su savo kūnu bandęs Jaredas Leto dar kartą įrodė, kad dėl norimo vaidmens gali įdėti daugybę pastangų, rašo „Esquire“.

Greitai pasirodysiančiame filme „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“) aktorius įkūnys aklą antagonistą Nianderį Volasą. Prieš bandomąjį filmavimą Jaredas Leto užsidėjo kontaktinius lęšius, pro kuriuos nieko nematė. Jo veiksmai sužavėjo juostos režisierių Denisą Villeneuve‘ą.

„Jis visiškai nieko nematė. Vaikščiojo prilaikomas asistento, labai lėtai. Tai buvo lyg matytum Jėzų Kristų vaikščiojantį šventykloje. Visi tylėjo ir tuo metu jautėsi šventumas. Visi jautė pagarbą. Tai buvo taip gražu ir didinga, jog net išspaudė man ašarą“, – savo atsiminimais iš to filmavimo dalijosi juostos režisierius D. Villeneuve‘as.

Tačiau tai tikrai nėra pats kontraversiškiausias Jaredo Leto poelgis dėl vaidmens. 2007 metais jis pasirodė filme „27 skyrius“ (angl. „Chapter 27“), kuriame įkūnijo Johno Lennono žudiką Marką Davidą Chapmaną. J. Leto teko priaugti svorio, nes jo vaidinamas personažas buvo ganėtinai stambaus sudėjimo. Papildomus kilogramus J. Leto prisiauginėjo ganėtinai keistu būdu.

Kiekvieną dieną jis išgerdavo kokteilį, kuris susidėdavo iš ledų, alyvuogių aliejaus ir sojos padažo. Šį mišinį jis pašildydavo mikrobangų krosnelėje. Tai jam padėjo priaugti net 30 kilogramų. Dėl staigaus svorio pokyčio J. Leto susirgo podagra. Kurį laiką jis net sėdėjo neįgaliojo vežimėlyje, nes jo kūnas nebuvo pasiruošęs tokiems pokyčiams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles