Robertas Downey’is Jaunesnysis planuoja vaidinti filme apie sukčių ir prodiusuoti jį

Robertas Downey’is Jaunesnysis planuoja vaidinti filme apie sukčių ir prodiusuoti jį

Per savo karjerą jis vaidino vieną didžiausių didvyrių, bet dabar Robertas Downey’is Jaunesnysis ekranuose gali tapti vienu didžiausių piktadarių.

Filmų apie Geležinį žmogų (angl. Iron Man) žvaigždė veda derybas su kino studija „Warner Bros.“ dėl tikros kriminalinės istorijos „Persekioti Filą: didžiausias pasaulio sukčius, du slapti FTB agentai ir jų nepaprasti nuotykiai visame pasaulyje“ (angl. „Chasing Phil: The World’s Greatest Con Man, Two Undercover FBI Agents, and Their Amazing Around the World Adventure“) ekranizacijos prodiusavimo ir pagrindinio vaidmens atlikimo.

Pavykus pasiekti susitarimą, R. Downey Jaunesnysis vaidintų Philą Kitzerį, organizuoto nusikalstamo susivienijimo „Brolybė“, sukčiavimo būdu pasisavinusios multimilijonines JAV dolerių sumas, lyderį. Aktoriaus prodiuserių kompanija „Team Downey“ taip pat užsiimtų ir filmo prodiusavimu. Nors originali istorija pasakoja apie du FTB agentus, infiltruotus į Kitzerio gaują, R. Downey’io Jaunesniojo versija apibūdinama kaip tarpinis variantas tarp „Volstryto vilko“ (angl. „Wolf of the Wall Street“) ir „Gerų vyrukų“ (angl. „Goodfellas“).

Paskutinį kartą aktorių buvo galima pamatyti antroje „Keršytojų“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) dalyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles