Alicia Vikander „Žudikų broliją“ iškeitė į Džeisoną Borną

Alicia Vikander „Žudikų broliją“ iškeitė į Džeisoną Borną

Švedų aktorė Alicia Vikander paaukojo jai pasiūlytą vaidmenį žinomos kompiuterinių žaidimų serijos „Žudikų brolija“ (angl. „Assassins Creed“) ekranizacijoje dėl darbo su režisieriumi Paulu Greengrassu ir aktoriumi Mattu Damonu penktoje „Borno“ (angl. „Bourne“) dalyje.

Taip pat, aktorė be „Žudikų brolijos“ perkėlimo į didžiuosius ekranus atsisakė ir dar vieno projekto. Ji nevaidins Dave‘o Eggerso romano „Sfera“ (angl. „The Circle“) ekranizacijoje, į kurią buvo įtraukta dar šių metų gegužės mėnesį. Aktorę galima suprasti, nes darbas su Paulu Greengrassu ne tik gali tapti puikiu šuoliu jos karjeroje, tačiau ir padėti įgauti dar daugiau profesionalios patirties.

Aktorė turi gerą agentą, kuris labai aktyviai ieško jai įdomiausių rolių ir sugeba rasti itin perspektyvius projektus. Šiais metais daugelis ją matė puikiai kino kritikų ir žiūrovų įvertintoje mokslinės fantastikos dramoje „Ex Machina“ (angl. „Ex Machina“), kurią režisavo Alexas Garlandas, o visai netrukus, A. Vikander pasirodys komediniame G. Ritchie šnipų temos veiksmo trileryje „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „Man from U.N.C.L.E.“). Ruduo aktorei irgi bus įtemptas. Jos laukia kelios filmų premjeros, tarp kurių neabejotinas Oskarams pritaikytas Tomo Hooperio filmas „Mergina iš Danijos“ (angl. „Danish Girl“) su Eddie Redmayne‘u pagrindiniame vaidmenyje. Kitų metų pradžioje ją galėsime pamatyti Michaelo Fassbenderio kompanijoje filme „Šviesa tarp vandenynų“ (angl. „The Light Between Oceans“).

Visai neseniai rašėme, jog į penktąją „Borno“ dalį sugrįš iš trilogijos žinoma Julia Styles, o taip pat, kad pagrindinį antagonistą gali suvaidinti Viggo Mortensenas. Filmavimas prasidės šių metų rugsėjo mėnesį, o juostos premjera numatyta kitų metų liepos 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles