Robertas Zemeckis ir Dwayne‘as Johnsonas apjungs jėgas naujame projekte

Robertas Zemeckis ir Dwayne‘as Johnsonas apjungs jėgas naujame projekte

Yra toks posakis – kur padėsi, ten ir tiks. O šiuo atveju jis ypatingai tinka aktoriui Dwayne‘ui Johnsonui. Prie viso tunto jam priskirtų projektų galime pridėti dar vieną – dramą „Karalius“ (angl. „The King“), kurią režisuos pats kameros grandas Robertas Zemeckis.

Kaip praneša naujienų portalas „Variety“, filmas pasakos apie istorinius XVII amžiaus įvykius ir pirmąjį Havajų salų karalių Kamehamehą, kurį ir įkūnys aktorius Dwayne‘as Johnsonas. Kol kas žinoma, kad aktorių išvysime tiek dirbantį prieš kameras, tiek prodiusuojantį šį filmą. O jam kompaniją palaikys prodiuseriai Dany Garcia, kuri, be kita ko, yra ir jo buvusi žmona, ir Hiramas Garcia. Daugiau jokios smulkesnės informacijos apie kitus projekte dalyvausiančius aktorius nėra, o filmavimo darbus planuojama pradėti 2020-aisiais.

Šiais metais numatoma Roberto Zemeckio filmo „Sveiki atvykę į Marveną“ (angl. „Wecome to Marwen“) premjera. Kino legenda laimėjo Oskarą su nuostabiu filmu „Forestas Gampas“ (angl. „Forrest Gump“). Tačiau tai bus pirmasis jo ir aktoriaus Dwayne‘o Johnsono projektas, kuriame jie apjungs jėgas. Kas žino, gal išvysime galingąjį „The Rock“ (liet. Uolą) visiškai kitokiame amplua ir komedijų veteranas pagaliau atskleis savo jautriąją pusę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles