Pasaulį išvys kompiuterinis vaizdo žaidimas „Lord of the Rings: Gollum“

Pasaulį išvys kompiuterinis vaizdo žaidimas „Lord of the Rings: Gollum“

Pasaulį užkariavusios knygos ir filmo bei greitu metu televizijos serialo pavidalu pasirodysianti istorija „Žiedų valdovas“ (angl. „Lord of the Rings“) paruošė dar vieną staigmeną Hobitų karalystės gerbėjams. Vokiečių vaizdo žaidimų kūrėjų kompanija „Daedalic Entertainment“ paskelbė informaciją apie naują vaizdo žaidimą susijusį su šia istorija – „Lord of the Rings: Gollum“. Pranešama, kad vaizdo žaidimų kūrėjų kompanija šiuo metu dirba ties šiuo žaidimu, kuris suksis apie „Žiedų valdovo“ novelės autoriaus J. R. R. Tolkieno sukurtą veikėją po to, kai jis gauna žiedą, bet prieš įvykius, vykstančius „Žiedų valdovo“ novelėje ir filmuose.

Aiškindamas bendrą vaizdo žaidimo įvykių lauką, generalinis įmonės „Daedalic Entertainment“ direktorius ir vienas iš įkūrėjų Carstenas Fichtelmannas teigė: „Mes turime istoriją, kuria visi žinome iš knygos, bet viskas, kas jam nutinka iki pasirodant knygoje yra pagrindiniai dalykai, kuriuos ir išvysime naujajame žaidime, mes papasakosime jo istoriją, prieš jam pirmą kartą atsiduriant knygoje.“ Kalbant apie žaidimo strategiją, kūrėjas apibūdino didelę funkciją naudojant dvigubą balsą prieštaringai vertinamam Golumo personažui: „Žaisdami žaidimą patirsite nemažai prieštaravimų su pačiu veikėju, su jumis nuolatos bendraus du balsai, o tai reiškia, kad jums pačiam teks priimti atitinkamą sprendimą: pasirinkti Smygolo arba Golumo siūlymus.“ Vaizdo žaidimų kompanija „Daedalic Entertainment“ šio žaidimo nekuria vieni. Gamybos kompanija bendradarbiauja su „Middle-Earth Enterprises“ kompanija, kuriai priklauso teisės į „Žiedų valdovo“ ir „Hobito“ (angl. The Hobbit“) knygas, kurie taip pat bus atsakingi už žaidimo kūrimą ir išleidimą. Numatoma, kad žaidimas pasaulį išvys 2021 m. ir bus skirtas kompiuteriams bei tuo metu visoms atitinkamoms konsolės platformoms. „Lord of the Rings: Gollum“ yra pirmasis žaidimas, kurį šios kompanijos daro drauge, tačiau tiek „Middle-Earth Enterprises“, tiek „Daedalic Entertainment“ nepaneigia fakto, kad ateityje galimai patirsime dar platesnį Hobito pasaulio žaidimą.

Vaizdo žaidimų gamybos „Daedalic Entertainment“, kuri yra Vokietijoje, turėjo nukeliauti iki JAV tam, kad galėtų sudaryti sandorį su autoriaus J. R. R. Tolkieno kūrinių teises valdančia kompanija, dėl rašytojo sukurto personažo naudojimo vaizdo žaidime. „Middle-Earth Enterprises“ pasirinko vokiečių vaizdo žaidimų kūrėjus, nes jiems patiko gamintojų požiūris į žaidimo specifiką, o ne tai, kas pateikta žaidimo grafikoje. Bendrovė kuria turtingą istoriją, kurią lengvai pamils „Žiedų valdovo“ fanai. „Mūsų tikslas buvo pristatyti istoriją pasakojančią patirtį. Prieš, maždaug, ketverius metus, aš susitikau su „Middle-Earth Enterprises“ Berklyje, galbūt lygiai taip pat, kaip Peteris Jacksonas („Žiedų valdovo“ trilogijos režisierius) tai padarė prieš 20 metų ir aš pasakiau, kad mes domimės „Žiedų valdovo“ licencijos įsigijimu,“ – sprendimą kurti žaidimą komentavo „Daedalic Entertainment“ generalinis direktorius C. Fichtelmannas. „Po neilgai trukusių derybų buvo aišku, kad Tolkieno kūrybines teises prižiūrinti kompanija surado vaizdo žaidimų įmonę, kuri gali sukurti kažką, kas žaidimu galėtų papasakoti tam tikrą istoriją, priešingai nei kitos įmonės, kurios per pastaruosius metus pasitraukė.“

2021 m. žaidimo išleidimo data sutampa su naujo „Amazon“ serialo „Žiedų valdovas“ išleidimu. Jau anksčiau „Amazon“ pranešė, kad jų serialas pasakos apie įvykius, vykstančius prieš susikuriant „Žiedo draugijai“, o tai reiškia, kad matysime įvykius aprašytus pirmojoje „Žiedų valdovo“ serijos knygoje. Kino kūrėjas P. Jacksonas knygas filmui adaptavo dar ankstyvais 2000-aisiais ir visa tai parodė filmų trilogija. Filmų veiksmas vyksta Tolkino sugalvoto pasaulio Ardos dalyje, vadinamoje Viduržeme (angl. Middle-earth). Pranešama, kad šio serialo kūrimui „Amazon“ skyrė daugiau nei milijardą dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles