Planuojama perkurti 1996 m. filmą „Raganų klubas“

Planuojama perkurti 1996 m. filmą „Raganų klubas“

Pranešama, kad kultinis 90-ųjų siaubo filmas „Raganų klubas“ (angl. „The Craft“) iš kino studijos „Blumhouse“ sulauks savo perkūrimo. Originalus filmas pasirodė 1996 m., o jame pagrindinius vaidmenis atliko aktorės Robin Tunney, Fairuza Balk, Neve Campbell ir Rachel True. Filmas pasakoja apie tai, kaip Los Andžele esančių ir nuo kitų bendraamžių atstumta grupelė paauglių merginų imasi tyrinėti raganystės pasaulį. Iš pradžių viskas vyksta labai pozityviai, tačiau greitai dalykai ima suktis į blogąją pusę. Šis filmas tapo labai populiariu ir uždirbo daugiau nei 55 milijonus dolerių, o visas filmas buvo sukurtas iš vos 15 milijonų dolerių.

Kalbama, kad filmo „Raganų klubas“ perdirbinio filmavimai prasidės jau šią liepą, o tam vadovaus prodiuseriai Jasonas Blumas, Dougas Wickas ir Lucy Fisher. D. Wickas ir L. Fisher jau anksčiau yra dirbę kartu su filmu „Divergentė“ (angl. „Divergent“). Tikimasi, kad scenarijų šiuolaikinei filmo versijai sukurs scenaristas Danielis Casey‘us, kuris taip pat kuria scenarijų ir filmui „Greiti ir įsiutę 9“ (angl. „Fast and Furious 9“) bei aktorė Zoe Lister-Jones, kuri turėjo režisūrinį debiutą su filmu „Band Aid“. Taip pat pranešama, kad Z. Lister-Jones bus ir šio filmo režisiere. Tačiau svarbu pabrėžti, kad šios naujienos dar nėra oficialiai patvirtintos ar paneigtos pačios kino gamybos kompanijos „Blumhouse“, bet panašu, kad dalykai pamažu juda gera linkme. O tai reiškia, kad galbūt greitu metu sulauksime ir daugiau naujienų apie tai, kokie aktoriai prisijungs prie šio projekto ir kas įkūnys legendinėmis tapusias jaunąsias raganaites. Šis „Raganų klubas“ apibūdinamas kaip originalaus 1996 m. antgamtiško ir paaugliško trilerio perkūrimas. Trumpas filmo aprašymas skelbia: „Pradėjusi lankyti naują mokyklą, Hana susidraugauja su Tabe, Lordesa ir Franke, ir per trumpą laiką tampa ketvirtąja nedidelės grupelės nare.“ Trumpa filmo apžvalga užbaigiama mintimi: „Hana netrukus sužino, kad ji kažkaip suteikia neįtikėtinų galių visam draugių ketvertukui.“ Tad iš to galima daryti prielaidą, kad naujasis filmas bus lygiai toks pats kaip ir 90-ųjų originalas, tik su naujomis aktorėmis ir naujais veikėjų vardais, o visi įvykiai vyks šių dienų pasaulyje.

2016 m. gegužę kino kompanija „Sony Pictures“ paskelbė, kad jau pradėtas kurti filmo „Raganų klubas“ tęsinys, o režisierė Leigh Janiak kurs scenarijų ir režisuos šią istoriją. Tačiau ši naujiena tuo metu susilaukė gausybės neigiamų reakcijų iš pirmojo filmo gerbėjų ir nuo to karto apie filmo tęsinį nebuvo pranešta jokių naujienų. Nuo to karto, kai idėja apie filmo „Raganų klubas“ tęsinį susilaukė šitiek neigiamos kritikos, bus įdomu pamatyti, kaip filmo gerbėjai priims perdirbinio idėją, kadangi originalių filmų perkūrimas šiandien yra gan sudėtinga situacija, tačiau panašu, kad filmų kūrėjai nebijo rizikuoti ir ne visada paiso tai, kad fanai nesutinka su senų filmų atnaujinimu.

Filmo „Raganų klubas“ aktorės R. Tunney, F. Balk, N. Campbell ir R. True pirmą kartą nuo 1996 m. visos kartu susitiko kiek anksčiau šį mėnesį. Aktorė R. True iš pradžių nebuvo šių susitikimų dalimi ir kaip teigė ji pati, visa tai vyko dėl rasinio pagrindo. Aktorė labai aiškiai išdėstė savo mintis apie šį susitikimą ir didžioji dauguma fanų stojo į jos pusę. Visų gerbėjų dėka aktorė sudalyvavo neseniai įvykusiame susitikime. O dabar, kadangi jau žinome, kad filmo „Raganų klubas“ perdirbinys pamažu kuriamas, „Blumhouse“ turės nemenką užduotį surasti puikią aktorių komandą, kuri nebūtų prastesnė už originalios versijos raganaites.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles