Pirmajame „Dėmesio“ anonse – Willo Smitho ir Margot Robbie suktybės

Kino studija „Warner Bros.“ Išplatino pirmąjį naujausio komedijos-sukčių-veiksmo filmo „Dėmesys“ (angl. „Focus“) anonsą. Jame pagrindinius vaidmenis atliks Willas Smithas ir stipriai kino industrijoje įsitvirtinanti Margot Robbie, kuri labiausiai suspindo „Volstryto vilke“ (angl. „Wolf of Wall Street“).

Filme pasakojimas suksis apie sukčių Nikį, kuris netyčia įsižiūri gražią merginą Džesę. Ji – vis dar naujokė visame šiame „versle“, tačiau Nikis priglaudžia ją po savo sparnu ir padeda apmokyti suktybių meno. Kai ji per daug priartėja, Nikis dėl saugumo nutraukia ryšius su mergina. Praėjus trims metams Džesė, jau tapusi sėkminga fatališka moterimi, vėl atsiranda Nikio gyvenime ir sujaukia visus jo planus.

Nors iš aprašo ir sklindančių kalbų atrodė, kad filmas bus stipri komedija apie sukčius, po pirmojo anonso susidaro visai kitoks vaizdas – matoma nemažai dramos. Galima tik numanyti komedijos stiprumą šioje juostoje, tačiau aišku, jog filmas pagrinde laikysis ant W. Smitho ir M. Robbie dueto tarpusavio santykio.

Naująjį komedijos ir nusikaltėlių žanro filmą režisuos jau anksčiau su komedijomis dirbę Glenn Ficarra ir Johnas Requa, kurie prieš kelerius metu pristatė „Keista, beprotiška meilė“ (angl. „Crazy Stupid Love“). Jie taip pat parašė ir juostos scenarijų.

Filme vaidmenis taip pat atliks Rodrigo Santoro, Geraldas McRaney‘is, Brennanas Brownas, Donas Yesso, Laura Flannery ir kt.

„Dėmesys“ pasaulio kino teatruose pasirodys 2015 m. vasario 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles