Pirmasis „Diunkerko“ anonsas – paslaptingas kaip Christopheris Nolanas

Pirmasis „Diunkerko“ anonsas – paslaptingas kaip Christopheris Nolanas

„Warner Bros.“ pristatė pirmąjį naujausio Christopherio Nolano filmo anonsą ir jis yra būtent toks, kokio ir galima tikėtis iš vieno žymiausių šių dienų režisierių.

Kariniame filme „Diunkerkas“ (angl. „Dunkirk“) bus pasakojama istorija apie vieną žymiausių Antrojo pasaulinio karo įvykių. Nors C. Nolano filmas kaip visada yra laikomas po paslapties šydu, vien pavadinimas sufleruoja, kad siužetas suksis apie Diunkerko mūšį, kurio metu buvo siekiama kuo skubiau iš Prancūzijos evakuoti britų ir kitų Sąjungos narių karius.

Pirmasis filmo anonsas apie siužetą neatskleidžia nieko naujo. Stilingai pateikta vienos minutės trukmės ištrauka yra lydima nuolatinio C. Nolano bendražygio, kompozitoriaus Hanso Zimmerio muzikos, ir jai skambant sąjungininkų kariai išgirsta gąsdinantį garsą, primenantį bombos kritimą.

Iki filmo premjeros dar liko vieneri metai, todėl kol kas daug žinoti apie siužetą nereikia. Užtenka tik informacijos, kad juostoje pasirodys tokios kino žvaigždės kaip Tomas Hardy‘is, Kennethas Branagh, Markas Rylance‘as, Cillianas Murphy ir (greičiausiai) Michaelas Caine‘as.

„Diunkerko“ premjera – 2017 m. liepos 21 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Vytas / 2016 rugpjūčio 5

    tą gąsdinantį garsą skleisdavo ne krentančios bombos, o sąjungininkų siaubas, pikiruojantis bombonešis Ju-87, arba Štuka.