Antrajame „Fantastiško ketverto“ anonse parodomi dar du nematyti veikėjai

Kino studija „20th Century Fox“ po nemažo laiko tarpo išplatino dar vieną savo naujausio superherojų filmo „Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic 4“) anonsą. Šįkart, galima sakyti, tai yra pilnas anonsas ir studija nepasikuklino sudėti labai daug dar nematytos medžiagos. Įskaitant ir galimybę akies krašteliu pamatyti pagrindinį juostos blogiuką.

Antrajame anonse išvystame ne tik daktarą Dūmą (dr. Doom), bet ir dar vieną veikėją, kurio nematėme iki šiol. Tai – Daiktas (Thing), kuris, kaip pasakoja filmo istorija, dėl tam tikrų priežasčių iš žmogaus patapo vaikštančiu ir kalbančiu uolienos gabalu. Gaila pripažinti, bet būtent Daiktas atrodo tikrai siaubingai. Gali būti, kad kol kas dar iki galo neišdirbti specialieji efektai truputėlį gadina visą vaizdą, tačiau jei jis ir visame filme atrodys taip, kaip šlapias molis, bus tikrai liūdna.

Anonse taip pat daug dėmesio skiriama pirmajai filmo daliai, apsiribojant tik pačių herojų atsiradimu. Žiūrint anonsą kyla nekokie jausmai. Pagrinde dėl to, kad „20th Century Fox“ pradeda žengti „Sony“ žingsniais ir dabar tai tampa tikrai aišku. Jau dabar matosi, kad pati filmo esmė bus ta pati, kaip ir anksčiau kurtuose „Fantastiško ketverto“ istorijose. Kam kurti tokį patį filmą? Taip, ši juosta bus gerokai niūresnė, bet nuo ankstesnių filmų yra praėję vis dar per mažai laiko. Aišku, toks sprendimas yra suprantamas. Nors apie tai kalbama ir tik puse lūpų, yra viena labai rimta priežastis. Manoma, kad „20th Century Fox“ gali apjungti jėgas su „Marvel“ ir sujungti savo franšizes, taip suvienydami „Fantastišką ketvertą“ ir „Keršytojus“ (angl. „The Avengers“). Dabar to padaryti nebūtų galima, nes aktorius Chrisas Evansas realiai yra suvaidinęs abejose grupėse – Kapitoną Ameriką ir Fakelą.

Filmas ir vėl pasakos apie veikėjų atsiradimo istoriją. Šįkart jie savo galias įgaus ne apšvitinti kosminės radiacijos, o kažkokio mokslinio eksperimento metu, persikėlę į kitą plotmę. Ir vėl veikėjams teks susikauti su dr. Dūmu, buvusiu draugu mokslininku, kurį superįgalios pakreipė į blogąją pusę.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atliks „Atkirčio“ (angl. „Whiplash“) žvaigždė Milesas Telleris, Kate Mara, Michaelas B. Jordanas ir Jamie‘is Bellas. Prie jų prisijungs ir pagrindinį juostos antagonistą Daktarą Doomą suvaidinsiantis Tobby‘is Kebbelas, atlikęs vaidmenį „Beždžionių planetos aušroje“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“).

„Fantastiškas ketvertas“ Lietuvos kino teatrus turėtų pasiekti rugpjūčio 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Padaras / 2015 balandžio 20

    Ne Daiktas, o Padaras taip verčia per komiksus ir ankstesnį„Fantastiško ketverto“ filmą.