Prie „Disney“ perkuriamo filmo „Dama ir valkata“ prisijungė Tessa Thompson

Prie „Disney“ perkuriamo filmo „Dama ir valkata“ prisijungė Tessa Thompson

1955 metais ekranuose pasirodžiusi viena romantiškiausių istorijų – „Dama ir valkata“ (angl. „Lady and the Tramp“) atgimsta iš naujo. Nominuota prestižiniam BAFTA apdovanojimui ir prodiusuota paties Walto Disney’aus, animacinė juosta pasakoja apie nepaprastą dviejų šunelių draugystę. Joje atskleidžiami jų socialiniai skirtumai ir metaforiškai apnuoginami visuomenėje priimti negailestingi standartai.

Kino studija „Disney“ praneša, kad po beveik 70 metų atgimsiančią filmo versiją režisuos animacijos veteranas – Charlie Beanas. O projekto aktorių gretose įsitaisė Justinas Therouxas, jam patikėtas šuns Valkatos personažas bei Holivudo numylėtinė Tessa Thompson. Ši, po ką tik įvykusių sėkmingų derybų su kino studija, gavo pagrindinį Damos vaidmenį.  Kiersey Clemons atiteko Meilutės, o Benedictui Wongui – Buliaus vadmuo.

Kol kas detalių apie projektą žinoma itin mažai ir sunku pasakyti, ar filmą „Dama ir valkata“ bus galima laikyti vaidybiniu, nes viskas bus kuriama kompiuterių pagalba. Tačiau jau dabar aišku, kad projekto vizualinė pusė neketina nusileisti nuostabiais kompiuteriniais efektais sužibėjusiems filmams „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“) bei „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“).

Kino studija „Disney“ įnirtingai pradėjo traukti apdulkėjusius kino lobynus ir savo kūrinius pristato naujomis spalvomis. „Gražuolės ir pabaisos“ bei „Pelenės“ (angl. „Cinderella“) pasakų adaptacijos kompanijai uždirbo daugiau nei 1,5 milijardo JAV dolerių, tad nenuostabu, kad „Disney“ pinigų kalimo mašinos nė neketina pristabdyti. Jau kitais metais išvysime naujai atgimsiančias „Liūto karaliaus“ (angl. „Lion King“) ir drambliuko „Dumbo“ istorijas, 2020 metais pilno metro filmą apie „Mulan“ nuotykius, savo eilės dar laukia „Undinėlė“ (angl. „Little Mermaid“) ir „Snieguolė“ (angl. „Snow White and Seven Dwarfs“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles