Šeštojo sezono „Sostų karų“ anonsas sumušė prieš tai buvusį rekordą

Šeštojo sezono „Sostų karų“ anonsas sumušė prieš tai buvusį rekordą

Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) sumušė savo ankstesnį rekordą. Būsimasis šešto sezono anonsas per pirmas dvidešimt keturias valandas buvo peržiūrėtas 30 milijonų kartų. Tokiu būdu naujojo sezono anonsas pagerino savo prieš tai buvusį rekordą – 2014 m. pasirodžiusį ketvirtojo sezono anonsą. Jis tada buvo peržiūrėtas 27 milijonus kartų.

Toks susidomėjimas „HBO“ serialu nesukelia jokios nuostabos, nes šeštame serialo „Sostų karai“ sezone įvykiai bus parodyti anksčiau, nei apie juos bus galima perskaityti knygose. Taip pat, didelis susidomėjimas yra ir dėl intriguojančios penktojo sezono pabaigos. Jonas Snow (akt. Kitas Harringtonas) buvo mirtinai subadytas savo bendražygių iš Nakties sargybos.

Dievinamas serialo gerbėjų personažas ir jo mirtis tapo puikiu kanalo „HBO“ marketingo įrankiu, nes iki šiol nežinoma, koks bus šio personažo likimas ateityje. Visai neseniai šio personažo vaidmenį atliekantis aktorius Kitas Harringtonas užsiminė, kad jis pasirodys šeštame sezone, tačiau tik numirėlio pavidalu.

Šeštojo „Sostų karų“ sezono premjera įvyks šių metų balandžio 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles