Bus kuriamas „Šeimos bičo“ pilnametražis filmas

Bus kuriamas „Šeimos bičo“ pilnametražis filmas

„Šeimos bičas“ (angl. „Family Guy“) yra vienas populiariausių visų laikų animacinių serialų. Jau einantis savo 16-tąjį sezoną, serialas yra susižėręs daugelį apdovanojimų ir yra iki dabar žiūrimas milijonų žiūrovų kiekvieną savaitę. Su laiku „Šeimos bičas“ sulaukė vis mažesnio kritikų pripažinimo ir žiūrovų skaičiai stabiliai mažėja. Nors atrodo, kad serialo populiarumas vis mažėja, tai netrukdo „Fox“ studijai paskelbti, kad serialo pagrindu bus kuriamas naujas filmas.

„Fox“ studijai šis projektas nebūtų naujovė, ji yra pagrindinė studija, kurianti animacinius filmus iš populiarių serialų kaip „Simpsonai“ (angl. „Simpsons“), „Bobo mėsainiai“ (angl. „Bob’s Burgers“) ar „Pietų parkas“ (angl. „South Park“). Dabar yra tik žinoma, kad filme personažus įgarsins tie patys aktoriai, kurių balsai skamba ir seriale, o paties „Šeimos bičo“ kūrėjas Sethas MacFarlane’as bus susijęs ir su filmo scenarijumi ir režisūra.

Nors apie kuriamą filmą buvo ką tik paskelbta, tai yra labai keistas įvykis, nes „Fox“ filmų studiją šiais metais nusipirko „Disney“ kompanija, todėl turėtų naujų filmų gamyba turėtų sustoti. Apie šiais detales nebuvo užsiminta, todėl filmo ateitis nėra aiški, tačiau serialo gerbėjai gali nesijaudinti, nes „Šeimos bičo“ 17-asis sezonas jau kuriamas ir jis tikrai pasirodys kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles