V. Dieselis prakalbo apie „Greitų ir įsiutusių“ serijos ateitį

V. Dieselis prakalbo apie „Greitų ir įsiutusių“ serijos ateitį

„Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast & Furious”) filmų serija vėl grįžta į radarą su pagrindinių herojų šeimos papildymais, iš mirties prikeltais veikėjais ir raketiniais varikliais varomomis mašinomis. Milijonus graibstantys filmai vis dar nespaudžia stabdžių ir niekam ne naujiena, kad devintoji serijos dalis, trumpai pavadinta „F9“, dar nekirs finišo tiesiosios. Vis dėlto pagrindinis aktorius Vinas Dieselis, jau yra į priekį suplanavęs serijos ateitį ir galbūt netgi pabaigą.

Apie dešimtąjį „Greitų ir įsiutusių“ filmą buvo planuojama dar prieš devintąjį. Pagal planą, po mirusio aktoriaus Paulo Walkerio veikėjo pasitraukimo, aštuntasis filmas pradėjo naują serijos trilogiją, o dešimtoji dalis užbaigs ne tik ją, bet ir visą bendrą istoriją. Tačiau dabar svarstoma, kad „Greitų ir įsiutusių“ finalas gali būti toks ilgas, kad jį norima padalinti į du atskirus filmus, kaip dabar populiaru su didelių filmų serijų pabaigomis.

Net jei pagrindinė istorija ir iš tikrųjų užsibaigtų po dešimties (arba vienuolikos) filmų, pasak V. Dieselio, šie filmai yra itin turtingi savo pasauliu bei veikėjais ir galėtų tęstis be pažįstamų herojų. Žinoma, jis turi omenyje šalutinius projektus. Praeitais metais pasirodęs pirmasis „Greitų ir įsiutusių“ serijos papildymas „Hobsas ir Šo“ (angl. „Hobbs & Shaw“) sukaupė užtikrintą pelną šių projektų tęsimui ir V. Dieselis jau paskelbė kitą – moteriškų veikėjų vedamą, naują „Greitų ir įsiutusių“ filmą. Aktorius teigia, kad scenarijaus rašymo procesas jau eina į pabaigą ir jei jis bus patvirtintas, moteriškasis šalutinis projektas bus kitas „Greitų ir įsiutusių“ filmas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles