Naujasis filmas apie Džeimsą Bondą jau uždirbo daugiau nei pusę milijardo

Naujasis filmas apie Džeimsą Bondą jau uždirbo daugiau nei pusę milijardo

Kino studijų „Sony“ ir „Metro Goldwyn Meyer“ prižiūrimas filmas „007 Spectre“ (angl. „Spectre“) labai plačiais žingsniais žengia link dar vieno šių metų milijardieriaus titulo. Vos nuo lapkričio 6 dienos visame pasaulyje rodomas filmas po šio savaitgalio perlipo pusės milijardo ribą ir dabar savo sąskaitoje jau turi 543 milijonus JAV dolerių.

Pagal oficialius duomenis filmas jau dabar, galima sakyti, yra atidirbęs visas savo išlaidas. Aišku, jam dar reiks šiek tiek pakabėti kino salėse, mat 245 milijonus kainavusi juosta prie to dar gali prisidėti pusę šios sumos už pasaulines reklamines kampanijas, o tada reik padauginti iš dviejų, kad išlaidos susilygintų su nuliu. Bet kokiu atveju, 24-asis filmas apie legendinį MI6 agentą tikrai neturėtų nuvilti studijos atstovų.

Vos kiek daugiau nei per savaitę „007 Spectre“ Šiaurės Amerikoje sugebėjo uždirbti 130 milijonų dolerių. Antrojoje vietoje, akivaizdu, stovi Jungtinė Karalystė. Joje filmas buvo pradėtas rodyti kiek daugiau nei savaite anksčiau, tačiau čia filmo pajamos siekia beveik 97 milijonus. Kitų valstybių rezultatai kuklesni. Vokietijoje filmas uždirbo kiek daugiau nei 20 milijonų, Nyderlanduose apie 8 milijonus, o Danijoje – apie 7 milijonus. Žemiau rikiuojasi Rusija su 6 milijonais, Italija su daugiau nei 5 milijonais ir Meksika, kurioje filmas uždirbo apie 5 milijonus. Bendrai sudėjus, visame pasaulyje (be JAV rinkos), filmas užsidirbo 413 milijonų.

Kaip galima pastebėti, dar didžiųjų filmo kontributorių dar nėra vienos šalies. Tai bene didžiausias visų Holivudo filmų pajamas renkanti Kinija. Joje filmas pradėtas rodyti nuo praėjusio savaitgalio, tad tikėtina, kad surinkus visus skaičius, pajamos dar smarkiai ūgtels. Na, o Japoniją filmas pasieks tik gruodžio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles