Chrisas Rockas negalvoja apie pasitraukimą iš Oskarų ceremonijos

Chrisas Rockas negalvoja apie pasitraukimą iš Oskarų ceremonijos

Oskarų šventei nenumaldomai artėjant, spaudoje pasklinda įvairiausių gandų apie tam tikrų Holivudo aktorių nedalyvavimą pačioje ceremonijoje. Šiuo metu daugiausiai diskusijų susilaukianti tema yra apie tam tikrų asmenų boikotą ir grasinimus tiesiog nedalyvauti JAV Kino meno ir mokslo akademijos Oskarų įteikimo ceremonijos metu. Ir visgi, pasak laidos prodiuserių, vienas apdovanojimų vedėjų, Chrisas Rockas, išsijuosęs dirba ties savo naujais pokštais, kuriuos pristatys jau vasario 28-ąją.

Vienas Oskarų šventės prodiuserių Reginaldas Hudlinas duodamas interviu „Entertainment Weekly“ paneigė mintį, kad komediantas svarsto galimybę atšaukti savo vedėjavimą. Išties, R. Hudlinas cituoja, ką jam atšovė C. Rockas ir jo scenaristų kompanija: „Mes užsidarėme kambaryje. Kadangi tam tikros kalbos tapo perdaug provokuojančiomis, nusprendėme tiesiog iš naujo perrašyti visą scenarijų“.

R. Hudlinas prideda, kad žiūrovai turėtų sulaukti ir begalės juokelių apie pačius Oskarus: „Taip, kino akademija yra pasiruošusi viskam, ką iškrės C. Rockas. Jie yra sužavėti vien ta mintimi, kad jis ves Oskarų įteikimo ceremoniją bei kartu jaučiame, kad tai yra tai, ko šiuo metu reikia publikai. Mes tą suprantame, todėl ir norime parodyti tokį šou žmonėms“.

Pastarasias kelias savaites tam tikros Holivudo žvaigždės teigė nedalyvausiančios Oskarų įteikimo šventėje vien dėl pasklidusios rasinės nelygybės nominantų sąrašuose. Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith teigė, jog šie planuoja susilaikyti nuo dalyvavimo, tuo tarpu Spike’as Lee žadėjo vietoj ceremonijos stebėti NBA rungtynes.

Pats Chrisas Rockas nepraleido progos pasišaipyti iš ceremonijos, pavadindamas ją „Baltųjų apdovanojimais“ (angl. „The White BET Awards“). Oskarų įteikimo ceremonija vyks jau Vasario 28-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles