Mads‘as Mikkelsen‘as vaidins naujame veiksmo trileryje

Mads‘as Mikkelsen‘as vaidins naujame veiksmo trileryje

Mads‘as Mikkelsen‘as sutiko filmuotis naujoje juostoje. Tai bus veiksmo trileris, pasakojantis apie negailestingą samdomų žudikų, užsiimančių politinėmis žmogžudystėmis, pasaulį. Naujasis filmas vadinsis „Polar“ (lietuviškai pavadinimas gali skambėti kaip „Ašigalis“, „Poliaris“ ir pan.), kurio režisieriumi turėtų tapti švedas Jonas Akerlund‘as, o scenaristu – Jayson‘as Rothwells‘as.

Filmo siužetas bus paremtas Victor‘o Santos‘o grafine novele „Polar: Came with the cold“ (lietuviškai tai skambėtų kaip „Ašigalis: Atėjo su šalčiu“). Talentingasis danų aktorius įkūnys geriausią pasaulyje samdomą žudiką – Duncan‘ą Vizlą, dar žinomą Juodojo Kaizerio vardu. Tolimesnis filmo siužeto apibūdinimas nežada originalios idėjos ir pasakos jau klasikine tapusią istoriją apie tai, kaip samdomas žudikas bando nutraukti savo nusikalstamą veiklą, o tai būtinai nepatinka kitiems, todėl žudikas pats tampa taikiniu. Ir žinoma, žudikas sieks apsaugoti nieko dėtą moterį, kurią, nė neabejoju, vėliau įsimylės.

Tačiau nesmerkime juostos, kol ji dar nepasirodė. Mat vienas iš filmo prodiuserių Jerem‘is Bolt‘as nestokoja entuziazmo ir tiki savo juosta, pasak jo: „M. Mikkelsen‘as puikiai sutvertas šiam vaidmeniui, o slegiantis ir tamsus grafinės novelės stilius pavers šį filmą nepamirštamu pasakojimu“. Kol kas filmo pasirodymo data nenurodyta, todėl lieka neaišku, kada galėsime įsitikinti, ar banalokai skambantis scenarijus gali maloniai nustebinti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles