Naujienos iš „Geluonio“ stovyklos

Naujienos iš „Geluonio“ stovyklos

Jau anksčiau rašėme, jog planuojama sukurti filmą apie vieną iš Žmogaus Voro antagonistų Geluonį (angl. Venom). Ši diena pagaliau atėjo. Šią savaitę filmo kūrėjai Twitter paskyroje pasidalijo nuotrauka, skelbiančia apie filmavimo darbų pradžią Atlantoje.

Šiame filme pagrindinį vaidmenį atliks Tom‘as Hardy, o režisieriaus kėdė atiteko Ruben‘ui Fleischer‘iui, kuris anksčiau režisavo juostą „Zombių žemė“ (angl. „Zombieland“). Jau tapo įprasta, jog ekranuose Tom‘ą Hardy didžiąją laiko dalį išvystame vis kuo nors prisidengusį veidą, tačiau tai nėra susiję su aktoriumi ar kokiais nors jo fiziniais trūkumais, o pačiam aktoriui tai taip pat sukelia nepatogumų. Na, bet tokie tie vaidmenys ir aktoriui tenka aukotis. Naujausioje juostoje aktorius galės jaustis kiek laisviau, nes dėvėti kaukės neprireiks. Jo lauks naujas iššūkis – teks vaidinti padedant judesius fiksuojančiai įrangai. Be ryškiausios žvaigždės filme taip pat išvysime ir Michellę Williams, Reid‘ą Scott‘ą ir Riz‘ą Ahmed‘ą.

Nors filmas kuriamas pagal Žmogaus voro komiksų personažą, tačiau jis neturės tiesioginių sąsajų su anksčiau pasirodžiusiu Žmogaus voro filmu ar kitais Marvel visatos filmais.

Filmas kino teatruose pasirodys kitų metų spalio 5-ąją dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles