J. Lawrence ir C. Prattas klaidžioja kosmose pirmajame „Keleivių“ anonse

„Sony“ studijos kuriama juosta „Keleiviai“ (angl. „Passengers“) yra vienas laukiamiausių šių metų filmų ir sprendžiant iš antradienį pasirodžiusio pirmojo jo anonso, laukti išties yra ko.

Filmas pasakoja istoriją apie kelionę į tolimą planetą, į kurią prabangiu erdvėlaiviu leidžiasi tūkstančiai žmonių. Kadangi kelionė trunka daugiau nei šimtmetį, keleiviai visą tą laiką turi miegoti, tačiau erdvėlaiviui kažkas atsitinka ir du žmonės, kuriuos vaidina didžiosios Holivudo žvaigždės Jennifer Lawrence ir Chrisas Prattas, atsibunda praėjus vos pusei kelionės.

Pirmasis anonsas yra pripildytas kompiuteriu sukurtų vaizdų, nuo išties įspūdingos erdvėlaivio formos iki didingai pateiktų jo vidaus detalių. Anonse pabrėžiama, kad tai bus istorija labiau apie du žmones nei apie kosmoso užkariavimą, ir net jeigu ištraukoje galima pamatyti aktorių Michaelą Sheeną, žmogumi jo veikėją pavadinti sunku.

Daugiau nei 100 mln. kainavusius „Keleivius“ režisuos filmo „Vaizduotės žaidimas“ (angl. „The Imitation Game“) kūrėjas Mortenas Tyldumas. „Keleiviai“ yra vienas iš ypač retai pasirodančių brangių filmų, kurie nėra tęsiniai ar legendinių filmų perdirbiniai, o pagrindinė to priežastis – Jono Spaihtso parašytas juostos scenarijus, kuris ne vienerius metus buvo vadinamas vienu geriausių dar nepagamintų filmų, todėl jo sėkme „Sony“ išties tiki.

„Keleiviai“ JAV pasirodys gruodžio 21-ąją, o į Lietuvos kino teatrus atvyks gruodžio 30 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles