Iš mirties taško pajudėjo „Vabalų sultys 2“

Iš mirties taško pajudėjo „Vabalų sultys 2“

Net neabejotina, kad daugumos vaikystėje „Vabalų sultys“ (angl.  Beetlejuice) buvo vienas žiūrimiausių filmų. Galbūt jis patiko, o gal ne, tačiau filmas buvo be galo populiarus visame pasaulyje. Nepaisant to, jo tęsinio taip ir nesulaukėme, nors pastaraisiais metais kalbos ilgai netilo. Tačiau studija „Warner Bros.“, įgavusi tęsinių pagreitį, paskelbė naujienas, susijusias ir su šiuo klasikiniu projektu.

Po labai ilgos tylos ir istoriją supančių gandų buvo paskalbta, kad „Vabalų sultys 2“ yra pirmosiose kūrybos stadijose ir prie projekto prisijungia Brado Pitto prodiuserinė kompanija „Plan B“, o tai – jau pirmas rimtas žingsnis į filmo kūrimą. Tiesa, tai yra vienintelės žinios, mat dar neaišku, nei kas rašys filmo scenarijų, nei kas jį režisuos. Aišku, būtų logiška, jei tą darytų ir pirmosios juostos režisierius Timas Burtonas, bet ar taip bus iš tikro – sužinosime netolimoje ateityje.

Taip pat nežinia, kas prisijungs ir iš aktorių kolektyvo. Turbūt būtų keista pagrindiniame vaidmenyje matyti kažką kitą, o ne Michaelą Keatoną. Na, o kadangi jis dabar yra itin populiarus ir atstatęs savo karjerą, galima tikėti, jog jis į tęsinį sugrįš. Taip pat, galima tikėti, kad Winona Ryder taip pat atkurs savo ankstesnį vaidmenį. Dėl kitų aktorių klaustukų daugiau, ypač turint omenyje Alecą Baldwiną. Kaip ten bus, sužinosime šiek tiek vėliau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles