Scarlett Johannson vaidins naujame psichologiniame trileryje

Scarlett Johannson vaidins naujame psichologiniame trileryje

Kino studija „Universal Pictures“ paskelbė, kad ruošiasi ekranizuoti stiprų psichologinį trilerį, kuris bus grindžiamas Jono Ronsono romanu „Psichopato testas“ (angl. „The Psychopath Test“). Kaip pagrindinio vaidmens atlikėja buvo pasirinkta aktorė Scarlett Johannson, o filmą režisuos komedijų „Balsuok už mane“ (angl. „The Campaign“), „Paskutinis tėvų išbandymas“ (angl. „Meet the Parents“) ir „Mažieji Fokeriai“ (angl. „Meet the Fockers“) kūrėjas Jay‘us Roachas.

Filmas pasakos apie medikų bendruomenę, kurie bando diagnozuoti ir suskirstyti sudėtingą grupę žmonių: begėdžius ir mirtinus psichopatus. Jų teigimu, vienas iš šimto žmonių yra psichopatas, nejaučiantis užuojautos, manipuliatorius, apgavikas, gundantis, be galo žavingas ir absoliučiai nesigaudantis realybėje. Visos juostos metu turėtų būti nagrinėjama būtent tų psichopatų pasaulėžiūra.

Nieko nuostabaus, kad studija „Universal Pictures“ nusprendė dar kartą kurti filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Scarlett Johannson. Pastarasis jų bendradarbiavimas su filmu „Liusi“ (angl. „Lucy“) studijai uždirbo daug pajamų – visame pasaulyje filmas pelnė beveik 460 milijonų dolerių.

Dabar aktorė yra ant tikros bangos. Artimiausiu metu ją bus galima išvysti Judosios našlės amplua filme „Keršytojai: Ultrono amžius“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“). Taip pat aktorė pasirodys „Kapitone Amerikoje: Pilietiniame kare“ (angl. „Captain America: Civil War“), Brolių Coenų režisuojamame „Tegyvuoja Cezaris“ (angl. „Hail, Ceaser!“) ir anime ekranizacijoje „Vaiduoklis šarvuose“ (angl. „Ghost in a Shell“). Aktorė taip pat įgarsins Kaa animaciniame Jono Favreau režisuotame filme „Džiunglių knyga“ (angl. „Jungle Book“)

Kada pasirodys „Psichopato testas“ dar neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles