Pirmajame „Warcraft“ anonse susiremia žmonės ir stulbinamai atrodantys orkai

Kino studija „Universal“ nenustoja ir toliau stebinti savo darbais. Tik kitais metais pasirdysiantis filmas „Karo menas“ (angl. „Warcraft“) galiausiai jau turi ir pilną pirmąjį anonsą. Milijonus gerbėjų ir be galo mėgstamas paprastas ir tinklinis (MMORPG) žaidimas galiausiai gavo savo adaptaciją kine ir iš pirmo žvilgsnio ji atrodo pritrenkiamai.

Ramus Azeroto pasaulis priartėjo prie karo pradžios, kai jo civilizacijai tenka susigrumti su nuožmia įsibrovėlių rase. Tai kariai orkai, bėgantys iš savo mirštančio pasaulio ir siekiantys kolonizuoti naują. Kai tarp dviejų pasaulių atsiveria portalas, vienai armijai gresia sunaikinimas, o kitai – išnykimas. Dviejose skirtingose barikadų pusėse esantys didvyriai leidžiasi į kelią, kuris nuspręs jų, jų šeimų ir civilizacijų likimus.

Ir štai, būtent taip pristatomas naujas filmas. Išties, be galo lauktas ir labai ilgai atidėliotas projektas, kuris teoriškai turėjo pasirodyti jau šį gruodį. Deja, dėl „Žvaigždžių karų: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) filmas buvo nustumtas į kitus metus, nes kas nori kovoti su „Žvaigždžių karais“ dėl pinigų? Kad ir kaip bebūtų, pirmasis anonsas atrodo tiesiog pribloškiamai. Nenuostabu, kad efektus kūrusios studijos atstovai teigė, jog tai buvo pats sudėtingiausias jų darbas per du veiklos dešimtmečius. Efektų kokybė ir ypatingai patys orkai, atrodo lyg būtų tikrai gyvi. Tokių arti tobulumo ribų esančių vaizdų dažnai neišvysi.

Dėl fillmo istorijos… Na, ji nėra kažkokia stebuklinga bent iš aprašo. O ir anonse per daug nieko nepasakoma. Akivaizdu tik tai, kad geras orkas stos prieš blogus orkus. Bet, jei gerai pamenu iš žaidimo, tų pačių orkų tarpe buvo irgi skirtingų rasės atstovų.

Po šio anonso daugiau ar mažiau darosi akivaizdu, jog bent pirmajame filme teks apsiriboti tik žmonių ir orkų kovomis. Kol kas atrodo, jog filme neišvysime trolių, elfų, kruvinųjų elfų, raganių, druidų ir kitokių rasių. Na, tikėkimės, jie bus ateityje.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Travisas Fimmelis, įkūnijantis Anduiną Lotarą iš Aljanso, taip pat Toby‘is Kebbellis, kuriame teko Duratono iš Ordos vaidmuo. Filme taip pat pasirodys Paula Patton, Robas Kazinsky‘is, Benas Fosteris, Daniel Wu ir Clancy‘is Brownas.

Kino teatrus filmas pasieks kitų metų vasarą, birželio 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Tomas / 2015 lapkričio 8

    CGI atrodo is trailer’io 5-7 is 10..