„Blogasis Santa 2“ jau turi režisierių

„Blogasis Santa 2“ jau turi režisierių

Ar pamenate, kai prieš dvylika metų kinuose pasirodė Billy‘is Bobas Thorntonas su Kalėdų senelio kostiumu ir girtas ištuštino savo skrandį tamsiame skersgatvyje? Panašu, kad jau visai netrukus matysime ir naujus girtuoklio ištvirkėlio Kalėdų senio nuotykius juostoje „Blogasis Santa 2“ (angl. „Bad Santa 2“). Studija „Broad Green“ rado režisierių antrajam filmui ir juo tampa Markas Watersas, sukūręs „Naujokę“ (angl. „Mean Girls“).

Kai 2003 metais judojo humoro komedija „Blogasis Santa“ žengė į kino teatrus, 23 milijonus dolerių kainavęs filmas uždirbo beveik 77 milijonus. Kaip komedijai ir tais metais, tai yra visai neblogas pasiekimas. Svarbiausia yra tai, kad tiek aktoriams, tiek žiūrovams ši komedija buvo tikras džiaugsmas. Galbūt dar iki šiol pagrindinį vaidmenį atlikęs B. B. Thorntonas nori suvaidinti pratęsime ir jau iškart sutiko grįžti į antrąją dalį. Finansavimą filmui iš kompanijos „Miramax“ gavę kino kūrėjai ėmėsi intensyvaus kūrybinio darbo.

Filmavimo darbai prasidės jau sausį, o scenarijų juostai rašo Johnny‘is Rosenthalas, Dougas Ellinas (kūręs „Draugelius“ (angl. „Entourage“)) ir Shauna Cross. Juostos prodiuseriu tapo Geyeris Kosinskis.

Kiek žinoma, į filmą kol kas garantuotai grįžta tik B. B. Thorntonas, o moteriškų vaidmenų dar nėra patvirtinta. Taigi, neaišku, ar pirmojoje dalyje mylimąją suvaidinusi Lauren Graham pasirodys tęsinyje.

„Blogąjį Santą 2“ į kinus planuojama paleisti per kitų metų Kalėdų laikotarpį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles