„Rykliaraganas“ ir toliau lieka fenomenu – bus kuriama ketvirta dalis

„Rykliaraganas“ ir toliau lieka fenomenu – bus kuriama ketvirta dalis

Visišku fenomenu tapęs televizijos filmas „Rykliaraganas“ (angl. „Sharknado“) ir toliau tęsia savo epopėją JAV kabelinėje televizijoje. Trečiadienį „SyFy“ kanale parodytas mažabiudžetis fantastinis filmas vėl susilaukė milžiniškų reitingų ir praėjus vos dienai trijų filmų režisierius Anthony‘is C. Ferrante pranešė, kad kurs dar ir ketvirtąją dalį.

Dėl visiškai nesuprantamų priežasčių „Rykliaragano“ trilogija, nors ir laikoma visiška nesąmone, turi milžiniškus reitingus. Vos kelis milijonus kainuojantis filmas daugumos yra priskiriamas kategorijai „Toks blogas, kad geras“. Tačiau pats režisierius džiaugiasi savo mažabiudžečiu kūriniu ir tikisi kurti dar ne vieną tęsinį.

„Tai vasaros reginys. Žmonės jau įprato kiekvieną vasarą žiūrėti „Rykliaraganą“ ir kaip su rykliais griaunami miestai. Tai lyg televizijos blokbasteris, kurį mėgsta ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, prie televizijos ekranų susirenkantys grupėmis ir žiūrėdami nemokamą pramogą“, – teigė A. C. Ferrante.
Režisierius teigė, kad kurs filmus tol, kol tiek „SyFy“, tiek žiūrovai jų norės. „Tai tokia populiari pramoga, kad tikiuos, jog galėsiu sukurti dar bent kelis filmus. Ketvirtojoje dalyje norėčiau išeiti jau į tarptautinius vandenis. Tiksliau, naikinimu užsiimti ne tik JAV. Nors vis dar yra keli miestai, kuriuos norėčiau sugriauti“, – apie savo ateities planus su filmų istorija dalijosi filmo kūrėjas.

Trečiosios dalies „Rykliaraganas: Velniai rautų, ne!“ (angl. „Sharknado: Oh Hell No!“) pabaiga pasibaigė taip, kad neaišku, kas nutiks pagrindinei veikėjai Eiprilei. Jos likimas filmo kūrėjų sprendimu buvo patikėtas žiūrovams, kurie dabar gali Twitteriu pareikšti savo nuomonę. Ir nors Pagrindinę veikėją įkūnijanti Tara Reid yra tokio pat lygio aktorė, kaip penkiametis vaikas, režisierius tikisi, kad žiūrovai ją išsaugos. „Tara yra lyg „Rykliaragano“ veidas. Juk nekurtumėt „Kieto riešutėlio“ (angl. „Die Hard“) be Bruce‘o Williso.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles