LeBronas Jamesas pasirašė sutartį su „Warner Bros.“. Pakvipo „Kosminiu krepšiniu 2“

LeBronas Jamesas pasirašė sutartį su „Warner Bros.“. Pakvipo „Kosminiu krepšiniu 2“

Vienas žinomiausių NBA žvaigždžių, krepšininkas LeBronas Jamesas ką tik debiutavo didžiuosiuose ekranuose naujausiame režisieriaus Juddo Appatow filme „Be stabdžių“ (angl. „Trainwreck“), kuriame pagrindinį vaidmenį atlikti dabar ant didelės populiarumo bangos esanti komikė Amy Schumer. Kartu su ja suvaidinęs krepšininkas susilaukė labai daug teigiamų vertinimų iš kritikų ir akimirksniu gavo bendradarbiavimo pasiūlymą iš studijos „Warner Bros.“, į kurį įeina dalyvavimas bent vieno originalaus filmo kūrime, taip pat televizijos projektų prodiusavimas ir skaitmeninės medžiagos kūrimas (kad ir ką tai turėtų reikšti).

Kaip praneša portalas „Variety“, L. Jameso prodiuserinė kompanija „Spring Hill entertainment“ pradėjo bendradarbiauti su „Warner Bros.“, o apie tai viešai pranešimu spaudai paskelbė pati studija. „LeBronas Jamesas turi vieną didžiausių ir be galo gerai pasaulyje žinomą prekės vardą, todėl mums labai malonu, kad galėsime su juo bendradarbiauti“, – pranešime cituojamas studijos „Warner Bros.“ vadovas Kevinas Tsujihara.

Ir nors kol kas nebuvo įvardintas joks konkretus projektas, filmų gerbėjų mintyse iššoko viena konkreti mintis. „Kosminis krepšinis 2“ (angl. „Space Jam 2“). Prieš 19 metų kinuose pasirodžiusi pirma dalis sužavėjo vaikus ir suaugusius savo įdomiu stiliumi. Visiškai animaciniame pasaulyje atsidūręs tuometinė NBA žvaigždė ir, dabar jau, krepšinio legenda Michaelas Jordanas buvo toks neįprastas reiškinys, kad dar ir dabar šis filmas sugeba sukelti malonius prisiminimus.

Kalbos apie LeBrono Jameso prisidėjimą prie šio filmo tęsinio nėra jau tokios iš piršto laužtos. Pirmiausia, tai „Warner Bros.“ buvo dalinai atsakinga už pirmojo filmo kūrimą. Taip pat, prieš kurį laiką buvo pasklidę gandai, kad L. Jamesas jau prijungtas prie tęsinio kūrimo, tačiau tuo metu šie gandai nepasitvirtino. Galiausiai, paskutinį vinį įkalė ir pati studija, į JAV patentų biurą pateikusi prašymą pratęsti „Kosminio krepšinio“ prekės ženklo galiojimą. Kaip ir viskas susiveda į vieną?

Kaip viskas pakryps toliau, turėtų paaiškėti jau labai greitai, dar viso šio įkarščio metu. Taigi, apie „Kosminio krepšinio“ tęsinio oficialų paskelbimą žinia gali pasirodyti artimiausių dviejų savaičių laikotarpyje. Laikom kumščius!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles