„Donio Darko“ režisierius užsimena apie didelį ir ambicingą tęsinį

„Donio Darko“ režisierius užsimena apie didelį ir ambicingą tęsinį

2001 metų mokslinės fantastikos filmas „Donis Darko“ (angl. „Donnie Darko“) tik pasirodęs kino teatruose nesurado savosios auditorijos, tačiau vėliau buvo palankiai sutiktas kritikų ir tapo kultiniu. Kalbėdamas su portalu hmv.com, filmo režisierius ir scenarijaus autorius Richardas Kelly‘is užsiminė, kad neatmeta galimybės greitu metu grįžti į „Donio Darko“ pasaulį.
Filmas pasirodė jau prieš 16 metų, tačiau dabar sulaukė naujo, prabangaus pakartotinio išleidimo, kuriame yra technologinių patobulinimų. Prie filmo atnaujinimo darbų stojo pats juostos režisierius Richardas Kelly‘is. Nors dabar darbą su „Doniu Darko“ jis vadina teigiama patirtimi, tačiau prisipažino, kad prieš 16 metų kurdamas šį filmą patyrė daug streso ir jam teko susidurti su nemenkais iššūkiais.
Filme pagrindinius vaidmenis atliko tuomet dar menkai žinomi aktoriai Jake‘as Gyllenhaalas ir Jena Malone. Dabar jie savo vertę įrodę kino profesionalai Holivude. „Aš labai jais didžiuojuos ir džiaugiuosi kuo jie tapo. Kai dirbi su kuo nors ankstyvojoje to žmogaus karjeros stadijoje, pajunti stiprų asmeninį ryšį, ypač jei esi režisierius ir scenaristas“, – kalbėjo R. Kelly‘is.
Paklaustas, ar norėtų sukurti „Donio Darko“ tęsinį ar šalutinį projektą, kino kūrėjas užsiminė, kad tokia galimybė egzistuoja.
„Manau, kad toje istorijoje yra kai kas didingo ir ambicingo. Tai būtų didelis ir brangus filmas ir, manau, mes tam dar turėsime laiko. Aš noriu būti užtikrintas, kad turėsime reikiamą biudžetą ir padarysime tai teisingai“, – teigė „Donio Darko“ režisierius.
Richardo Kelly‘io teigimu, šiais metais jis planuoja kurti kitą filmą, o užbaigęs darbus su tuo projektu svarstys galimybę imtis „Donio Darko“ tęsinio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles