„Activision Blizzard“ įsteigė kino kompaniją – kurs kompiuterinių žaidimų adaptacijas

„Activision Blizzard“ įsteigė kino kompaniją – kurs kompiuterinių žaidimų adaptacijas

Visi žinome, kad daugiau ar mažiau, kompiuterinių žaidimų perkėlimai į didžiuosius ekranus yra blogi. Tačiau kompiuterinių žaidimų studija „Activision Blizzard“ nori pakeisti šią situaciją. Jie atidarė naują savo kompanijos šaką „Activision Blizzard Studios“. Tai bus kino ir televizijos serialų kompanija, kuri į pasaulį perkels visų populiariausių žaidimų adaptacijas. Apie tai studijos atstovai pranešė parodoje „BlizzCon“.

Pirmuoju taikiniu tampa populiarioji kompiuterinių žaidimų franšizė „Pareigos šauksmas“ (angl. „Call of Duty“). Istorija, kuri buvo pradėta vystyti dar nuo antrojo pasaulinio karo, dabar vyksta jau šiais ar net kiek ateities laikais, kuriuos dominuoja nuožmūs susišaudymai ir kovos su įvairaus plauko teroristais. Žaidimai turi milžinišką gerbėjų ratą, nors paskutinės serijos dalys buvo kiek nuobodokos. Planuojama, kad pirmasis „Pareigos šauksmas“ pasirodys 2018 arba 2019 metais.

„Kino kompanija „Activision Blizzard Studios“ savo veiklą pradeda turėdama didelį pranašumą – platų autorinių teisių archyvą, kuris susideda iš 30 metų kurtų pramogų, dar niekada nepristatytų kinuose ar televizijoje“, – teigė naujai paskirtas prezidentas Nickas van Dykas.

Studija taip pat į televiziją planuoja perkelti ir kompiuterinį žaidimą „Padangių valdovai“ (angl. „Skylanders“). Serialas vadinsis „Padangių valdovų akademija“ (angl. „Skylanders Academy“) ir tai bus animacinis serialas. Pagrindinius veikėjus įgarsins Justinas Longas (Drakoną Spairą), Jonathanas Banksas (Naikintoją), Ashley Tisdale (Slaptąją Elfę), o savo balsą taip pat paskolins ir Normas McDonaldas.

Kalbama, kad savo laiko sulauks ir žaidimai „Diablo“ su „StarCraftu“, tačiau kol kas neaišku kada. Aišku tik tiek, kad autorinės teisės priklauso „Activision Blizzard“, taigi kine ar televizijoje šie žaidimai tikrai pasirodys.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles