Chloe Grace Moretz taps „Mažąja undinėle“

Chloe Grace Moretz taps „Mažąja undinėle“

Ne vien kino studija „Disney“ užsiima legendinių animacinių filmų perkėlimu į didžiuosius kino ekranus. Metų pradžioje paskelbusi apie „Mažosios undinėlės“ (angl. The Little Mermaid“) gyvą istoriją kine, studija „Universal“ jau rado aktorę, kuri atliks pagrindinį vaidmenį, paremtą Hanso Kristiano Andersono pasaka. Tai – pamažu aktorystės meną tobulinanti Chloe Grace Moretz.

Vienu metu filmo kūrimui buvo priskirta režisierė Sofia Coppola, anksčiau pristačiusi „Pasiklydę vertime“ (angl. „Lost In Translation“), tačiau vėliau pasitraukė iš projekto dėl „kūrybinių nesutarimų“. Kaip praneša portalas „Variety“, režisierės pasitraukimas ir buvo susijęs su Chloe Grace Moretz. Portalo šaltinių duomenimis, režisierė atsisakė pagrindiniam vaidmeniui priimti aktorę, kuri labai ilgai buvo studijos akiratyje.

Filmo scenarijus jau yra sukurtas, tačiau jo „patobulinimu“ užsiims scenaristas Richardas Curtisas. Pirminius variantus rašė Caroline THompson, Kelly Marcel ir Abi Morgan.

Reiktų atkreipti dėmesį ir į tai, jog „Universal“ deklaruoja kursianti „Mažąją undinėlę“ ne pagal animacinį filmą, o būtent pagal H. K. Andersono pasaką, pasirodžiusią 1837 metais. Teigiama, kad pasakojimas bus gerokai arčiau tikrosios pasakos, nei „Disney“ sukurtas animacinis filmukas, kuris tik rėmėsi esminėmis detalėmis. Animaciniuose filmuose undinėlė atsisakė savo balso, kad galėtų išlipti į krantą ir užkariauti princo širdį. Tikrojoje pasakoje istorija yra gerokai niūresnė.

Chloe Grace Moretz geriausiai žinoma iš „Ateini čia arba gausi į dūdą“ (angl. „Kick-Ass“) ir jo tęsinio, kuriuose suvaidino Muštukę. Taip pat, ji pasirodė pernai metais filme „Jei pasilikčiau“ (angl. „If I Stay“) ir „Ekvalaizeryje“ (angl. „Equaliser“).

Kol kas filmas neturi nei režisieriaus, nei išleidimo datos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles