Brazilų aktorius Rodrigo Santoro, kurio labiausiai žinomu vaidmeniu laikomas persijos karaliaus Kserkso vaidmuo filmuose „300“ ir „300: imperijos gimimas“ (angl. „300: Rise of an Empire“), gavo pasiūlymą suvaidinti dar vieną istorinį asmenį – Jėzų Kristų naujausiame Timūro Bekmambetovo filme. Tai bus klasikinės 1959 metais pasirodžiusios juostos „Benas-Huras“ (angl. „Ben-Hur“) perdirbinys.

Jėzaus figūra tampa ganėtina svarbia detale ne tik filme, bet ir knygoje, pagal kurią ir buvo pastatytas tiek originalas, tiek būsimas filmas. Benas-Huras visos istorijos metu dalyvauja Kristaus pamokymuose ir mato jo mirties bausmę. Įdomiausia, jog naujas „Benas-Huras“ nebus tiksliu originalaus filmo perkūrimu, o taps savotiška knygos ekranizacija, kurioje Jėzus atlieka tikrai nemažą vaidmenį.

Režisuotas Williamo Wylero originalus 1959 metų filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Charltonas Hestonas, vos neprivedė studijos „MGM“ prie bankroto slenksčio. Tačiau pasirodęs viso pasaulio kino teatruose, filmas surinko tais laikais stulbinančią sumą – 164 milijonus dolerių. Taip pat filmas pirmas kino istorijoje sugebėjo pelnyti net vienuolika Oskarų, tarp kurių už geriausią filmą, aktorių, antraplanį aktorių ir režisierių.

Perdirbinyje pagrindinį vaidmenį turi atlikti Jackas Hustonas, kuriam bus patikėta suvaidinti turtingą žydų jaunuolį, Judą Beną-Hurą. Pagrindinį veikėją išduoda jo vaikystės draugas, romietis Mesalas (akt. Toby Kebbell). Benas-Huras parduodamas į nelaisvę, tačiau nenuleisdamas rankų visais įmanomais būdais bando išsikovoti laisvę.

Filme taip pat turėtų pasirodyti ir Morganas Freemanas, suvaidinsiantis pagrindinio veikėjo mokytoją ir aktoriai Sofia Black-D‘Elia, Ayelet Zurer ir Pedro Pascalis. Kokius vaidmenys atliks šie trys paminėti aktoriai, nepranešama.

Juostos filmavimo darbai prasidės jau šią žiemą Europoje ir truks iki pat pavasario pabaigos. Filmo premjera numatyta 2016 metais, vasario 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles