Edgaras Wrightas ruošiasi naujam filmui

Edgaras Wrightas ruošiasi naujam filmui

Dar 2014-ųjų pavasarį atsisveikinęs su studija „Marvel“, kultinių komedijų „Zombių karalius“ (angl. „Shaun of the Dead“), „Kietas faras“ (angl. „Hot Fuzz“) ir „Skotas Piligrimas prieš pasaulį“ (angl. „Scott Pilgrim vs. The World“) režisierius Edgaras Wrightas tik dabar sugebėjo susirasti sau naują projektą. Po gana nemenko laiko praleisto prie „Skruzdeliuko“ (angl. Ant-Man“), britų kino kūrėjas nusprendė, jog kitu jo filmu taps „Mažylis vairuotojas“ (angl. „Baby Driver“), kuriam jis pats parašė scenarijų.

Oficialiais duomenimis, režisierius paliko studija „Marvel“ dėl kūrybinių nesusitarimų, tačiau, kaip teigia kai kurie studijai artimi šaltiniai, Edgaras Wrigtas susipyko su „Marvel“ vadovybe dėl to, jog jie jo paprašė perrašyti scenarijų, kad juostos siužetas būtu artimesnis studijos sukurtai kino visatai ir pakeisti pagrindinių herojų moralinius įsitikinimus. Ši užduotis buvo patikėta dviem nelabai žinomiems scenaristams, kurių vizija labai nepatiko „Kieto faro“ kūrėjui, todėl jis nusprendė pasitraukti iš tolesnio „Skruzdeliuko“ kūrimo proceso.

Naujausias E. Wrighto filmas skirsis nuo multimilijoninės franšizės ir pelningiausios šiuo metu jaunos kino studijos darbų. „Mažylis vairuotojas“ – tai vieno vaikinuko istorija, kuris meistriškai vairuoja mašiną ir sugeba nepastebėtai pabėgti nuo teisėsaugos veždamas banditus iš nusikaltimo vietos. Už vairo jam leidžia atsipalaiduoti gerai parinkta muzika, kuri gros ne itin ilgai. Filmo herojui tenka dirbti mafijai ir vienam žiauriausių miesto nusikalstamo pasaulio vadų, kuris po nesėkmingo apiplėšimo įsako eliminuoti jaunuolį bei jo mylimąją.

Į pagrindinį vaidmenį pretenduoja jaunos kartos kylanti žvaigždė, žinoma iš filmo „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault in our Stars“), aktorius Anselis Elgortas. Žinoma, jei aktoriui nepavyks suderinti savo darbo grafiko, Edgaras Wrightas turi dar du kandidatus savo kišenėje. Tai Loganas Lermanas ir Johnas Boyega.

Kada režisierius pradės juostos filmavimo darbus ir kada pasirodys pats filmas nepranešama, tačiau jau dabar vyksta filmo finansavimo paieškos. Kaip visada, prie projekto prisijungia studija „Working Title Films“ su kuria E. Wrigtas jau ilgus metus bendradarbiauja ir studijos patikimiausi investoriai – „Tristar“ su „MRC“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles