DreamWorks atšaukia „Krudžių“ tęsinį

DreamWorks atšaukia „Krudžių“ tęsinį

Kino studija „DreamWorks Animation“ dar 2013 metais sukūrė absoliutų finansinį hitą „Krudžiai“ (angl. „The Croods“) ir iškart paskelbė apie filmo pratęsimą. Tačiau praėjus trim metams, kaip panašu, studijos atstovų rankos nusviro.

Kaip praneša „Variety“, studija atsisako planų kurti tęsinį net po to, kai dar visai neseniai buvo nusamdę brolius Keviną ir Daną Hagemanus scenarijaus rašymui. Iki šiol buvo planuota, kad „DreamWorks Animation“ filmą premjerai paruoš 2017 metų gruodžio 22 dienai. Taip buvo planuota iki tol, kol animacijos studija buvo perimta iš „20th Century Fox“ į „Universal Pictures“ rankas. Tiesa, pasak „Variety“ šaltinių, tęsinys buvo problemiškas dar iki susidūrimo su „Universal“.

Pirmoji filmo dalis pasakojo apie priešistorinę šeimynėlę su savotiškais panašumais į šiuolaikinį pasaulį. Visame pasaulyje juosta uždirbo beveik 590 milijonų dolerių ir praktiškai nušlavė su ja konkuravusius kitus animacinius filmus – „Turbo“, „Ponas Žirnis ir Šermanas“ ir kitus.

Po studijų pasikeitimų, bent kol kas, pasikeitimų grafike daugiau kaip ir nematyti. Nepaisant to, „Universal“ vadovas Jeffrey‘is Katzenbergas pareiškė, kad ruošias dar šiek tiek apkarpyti planus, siekdamas kokybės, o ne kokybės. Dar nežinia, kokių „DreamWorks Animation“ planų bus atsisakome ir ar išvis bus kažkas nutraukta.

Na, o netolimoje ateityje sulauksime „Kūdikio boso“ (angl. „The Boss Baby“) ir „Kapitono Apatinio“ (angl. „Captain Underpants“), jie pasirodo 2017 metais. Na, o 2018 metais turėtų grįžti ir labai laukiamas „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ (angl. „How to Train Your Dragon 3“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles